-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Obrazy - Salon

Obraz erupcja wulkanu

Obraz erupcja wulkanu

Numer zdjęcia: #113438515
Materiał: Obraz na płótnie
Wymiary: 30 x 20 cm
39,24 PLN
Zmień rozmiar

Wulkaniczne piękno i majestat

Świat przyrody pełen jest zachwycających zjawisk. Erupcja wulkanu to niewątpliwie właśnie jedno z nich – to prawdziwy pokaz sił natury w czystej formie. Obraz na płótnie przedstawiający tak wyjątkową scenę skutecznie przyciąga uwagę i intryguje, równocześnie ożywiając najbliższe otoczenie.

Fotografia z wulkanicznym krajobrazem to bez wątpienia unikatowa dekoracja, wyróżniająca się na tle innych opcji. Można ją z powodzeniem wykorzystać w pomieszczeniach o bardzo różnym stylu. Obrazy ścienne zazwyczaj jesteśmy w stanie dopasować do różnych wnętrz i nie inaczej jest w tym przypadku. Opisywany wzór znakomicie skomponuje się między innymi z nowoczesną estetyką, w której królują jasne meble i otwarte przestrzenie. Aby zachować aranżacyjną spójność, warto powstrzymać się od korzystania z dodatkowych ozdób, jak na przykład ramki. Surowy majestat natury nie wymaga żadnych upiększeń i właśnie w takiej formie prezentuje się najatrakcyjniej. Wyjątkowy, przedstawiający wybuch wulkanu obraz drukowany na płótnie to wszystko co jest niezbędne, aby nadać wybranemu sypialni, czy salonowi niepowtarzalnego charakteru.

Nie bez znaczenia jest również kolorystyka w jakiej utrzymany jest ten konkretny wzór. Wszyscy śledzący aktualne trendy w modzie na pewno już wiedzą, że kolorem roku 2019 został wybrany (przez Instytut Pantone) Living Coral – żywy odcień różu inspirowany koralowcami. Tonacje jakie posiada proponowany obraz na płótnie idealnie wpisują się więc w aktualne nurty. Pragnąc nie pozostawać w tyle za najnowszymi trendami wcale nie musicie daleko szukać. Wystarczy sięgnąć po właściwy obraz. Polecany przez nas wzór, dzięki swojej szczególnej, przyrodniczej tematyce, oferuje bardzo interesujące połączenie kolorów: różowego i szaro-niebieskiego.