-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Fototapety - Salon

Fototapeta z mapą świata

Fototapeta z mapą świata

Numer zdjęcia: #1795674
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 80 x 40 cm (szer. x wys.)
42,35 PLN
Zmień rozmiar

Podaruj sobie świat na wyciągnięcie ręki

Współcześnie świat jest o wiele mniejszy niż kiedyś. Dzięki możliwości swobodnego i łatwego podróżowania pociągami, statkami i samolotami oraz dostępu do GPS-u, który każdy ma swoim telefonie, możemy udać się do najodleglejszego nawet zakątka globu, ot tak, bez żadnego problemu. Istnieje jednak sposób na to, by świat znajdował się jeszcze bliżej nas – każdego dnia inspirując nas i zachęcając do organizowania wypraw. Fototapety ścienne z przedstawieniem kontynentów to ciekawy pomysł na ozdobienie eleganckiego salonu. Jesteśmy przyzwyczajeni do kwiatowych motywów, malowniczych widoków czy geometrycznych deseni w wystroju, tymczasem geograficzny wzór to prawdziwe zaskoczenie! Stanie się oryginalnym akcentem, który odmieni dotychczasowe wnętrze.

 W jakim wystroju sprawdzi się taka dekoracja i komu się spodoba? Kolorowa mapa świata to z pewnością doskonały sposób na to, by ożywić i zdynamizować przestrzeń. Barwne kontynenty na ścianie możemy uzupełnić elementami w przestrzeni – meblami, tekstyliami czy bibelotami – utrzymanymi w korespondujących odcieniach, tworząc w ten sposób bardzo efektownie prezentującą się całość. Jest to rozwiązanie zarówno do nowoczesnej i minimalistycznej, jak i eleganckiej aranżacji. Spodoba się nie tylko miłośnikom geografii, ale także fanom dalekich wycieczek. Dekorując wnętrze, możemy inspirować się różnymi trendami, ale świetnym pomysłem jest skupienie się na swoich zainteresowaniach. Jeśli kochamy podróże, mapa świata na ścianie nigdy się nam nie znudzi i stanie się dla nas doskonałą motywacją do planowania kolejnych wojaży!

Fototapety na ścianę z kolorowymi kontynentami sprawdzą się jednak nie tylko w salonie globtrotera. Możemy je umieścić także w pokoju dziecka lub nastolatka. Tutaj spełnią podwójną rolę. Po pierwsze, ozdobią przestrzeń kolorowymi elementami, dzięki czemu wystrój stanie się bardziej optymistyczny. Po drugie, okażą się znakomitą pomocą dydaktyczną. Podzielone na państwa lądy sprawią, że nasze dziecko o wiele łatwiej zapamięta nazwy nawet egzotycznych państw, a także ich ulokowanie. Dekoracja wnętrza może być więc nie tylko efektowna, ale i praktyczna!