-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Fototapety - Salon

Fototapeta poranek w lesie

Fototapeta poranek w lesie

Numer zdjęcia: #153589810
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
59,85 PLN
Zmień rozmiar

Twoja własna oaza spokoju - leśny zakątek o poranku

Bez względu na to, jaka estetyka jest nam bliska, dekorując mieszkanie chcemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy się czuli komfortowo i przyjemnie. Niektórzy postawią na minimalistyczny wystrój, który zapewnia poczucie swobody, inni zdecydują się na styl eko, który jest przytulny i daje szansę, by zatroszczyć się o środowisko. Możemy się różnić, ale jeśli zależy nam na tym, by zwykłe mieszkanie zamieniło się w prawdziwą oazę spokoju, rozwiązanie jest tylko jedno. Taki efekt zagwarantują nam fototapety na ścianę z zapierającym dech w piersiach widokiem.

Wyobraźmy sobie, że siadamy w salonie po ciężkim dniu, a przed naszymi oczami rozpościera się idylliczna wizja lasu skąpanego w promieniach porannego słońca. Mając taki pejzaż na wyciągnięcie ręki, nie ważne jest, jaka pogoda panuje za oknem - czy pada deszcz, czy prószy śnieg. Tutaj, w naszym domowym zaciszu, panuje bowiem magiczna atmosfera, w której czas się zatrzymał, a my możemy się rozkoszować niezmąconą chwilą spokoju. Czy warto przeprowadzić metamorfozę wnętrza, by korzystać codziennie z takiego widoku?

Nie od dziś wiadomo, że spędzanie czasu na łonie natury pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Naukowcy odkryli jednak, że już samo patrzenie na zdjęcie, które ukazuje malowniczy pejzaż, bardzo dobrze na nas oddziałuje. Fototapety na ścianę z leśnym krajobrazem to więc nie tylko sprawdzony przepis na przytulną aranżację. To także doskonały sposób, by cieszyć się znakomitym humorem bez względu na okoliczności. Na tym jednak nie koniec. Leśny widok pozwoli nam także stworzyć naszą własną wersję bardzo popularnego trendu, jakim jest styl urban jungle. Nie musimy sięgać po egzotyczne inspiracje. Wykorzystując rodzimy pejzaż, lepiej dopasujemy go do naszego mieszkania. By uzupełnić taką stylizację, wprowadźmy do salonu rośliny doniczkowe – paprocie, fikusy lub monstery – dzięki którym zieleń z fototapety przeniknie do pokoju.