-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Fototapety - Sypialnia

Fototapeta liście i palmy

Fototapeta liście i palmy

Numer zdjęcia: #255379129
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
79,53 PLN
Zmień rozmiar

Miejska dżungla – aranżacja, która przeniesie cię na drugi kraniec świata!

W dobie otwartych granic i niebanalnych pomysłów podróżniczych, cząstkę egzotycznych wakacji dobrze jest zaimplementować także we własnym domu – pomocna przy tym jest fototapeta, która odpowiednio wykorzystana nie tylko może przenieść nas do amazońskiej dżungli, lecz także w inne dowolne miejsce na świecie!

Ciemnozielone liście i palmy to dobry sposób na stworzenie w domu egzotycznego zakątka. Jeśli kochamy kwiaty, ale nie mamy miejsca na półki i kwietniki, warto zainwestować w odpowiednią fototapetę! Umieszczona nad łóżkiem pozwoli nam odpłynąć w niezwykłą krainę snów – może noc na hamaku pod amazońskimi gwiazdami? Ale również i posiadacze ogromnej ilości kwiatów dzięki wykorzystaniu egzotycznego motywu fototapety mogą wykreować wyjątkową aranżację w swoim domu. Jak?

Fototapeta z liśćmi i palmami to idealne tło dla kwietników – i tych wiszących i stojących. Dzięki zastosowaniu tego motywu mamy szansę stworzyć iluzję prawdziwej dżungli. Duże liście prawdziwych kwiatów sprawiają, że całość nabiera trójwymiarowych kształtów, a stojący fotel zachęca do nietypowego odpoczynku w miejskiej dżungli! Tego typu kompozycja uwielbia dodatki w stylu boho. Konopne liny, łapacze snów, ale także naturalne drewno i ceramiczne donice sprawiają, że nie tylko w przenośni, ale i dosłownie jesteśmy bardzo blisko matki natury. W takim wypadku dobrze jest zadbać także o odpowiednią kolorystykę – zieleń dobrze współgra z bielą oraz beżami i w takich kolorach powinny być poduchy oraz narzuta, dzięki której sypialnia lub salon staną się jeszcze bardziej przytulne.

Egzotyka w tym wydaniu pasuje nie tylko do pokojów wypoczynkowych czy sypialni, ale również i do kuchni i łazienki. W tym pierwszym wypadku fototapeta w połączeniu z kremowymi szafkami i kafelkami, sprawi że kuchnia zyska nieco koloru, ale nadal cała przestrzeń utrzymana będzie w jasnych i świeżych barwach, co sprzyja kreatywności podczas przygotowywania rodzinnych posiłków. Pokój kąpielowy w stylu boho pozwoli zaś na wakacyjny relaks – tak bardzo potrzebny po długim dniu w pracy. Nie bójmy się łączyć motywu liści z ciemną, butelkową zielenią kafelków, wazonów czy pojemników na kosmetyki – świetnie ze sobą współgrają, dzięki czemu nawet w długi zimowy wieczór możemy myślami być w amazońskiej dżungli.