-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Fototapety - Salon

Fototapeta górski las we mgle

Fototapeta górski las we mgle

Numer zdjęcia: #128699573
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
64,68 PLN
Zmień rozmiar

Tajemniczy dom w górach – kiedy i gdzie zechcesz

Domek w górach, otoczony lasem spowitym magiczną mgłą brzmi niczym zapowiedź romantycznego lub fantastycznego filmu – warto wprowadzić taką wyjątkową atmosferę także do aranżacji wnętrz, a jest możliwe dzięki wykorzystaniu fototapety, która z powodzeniem i szybko przeniesie nas do krainy magii!

Marzenie o domku na szczycie góry, z okien którego roztacza się wyjątkowy widok na stare drzewa nie musi być jedynie odległą fantazją. Odpowiedni wybór fototapety nie tylko ożywi nasze pomieszczenia, lecz przede wszystkim pozwoli przenieść się w wybrane przez nas miejsce. Górski las we mgle to doskonała propozycja dla osób posiadających mieszkania lub domy dwukondygnacyjne. Fototapeta z takim wzorem świetnie sprawdzi się na ścianie, na której ulokowane zostały schody prowadzące na wyższe piętro. Nie tylko optycznie powiększy przestrzeń, ale przede wszystkim stworzy iluzję przeszklonego domu, zatrze granice pomiędzy domem, a naturą wokół.

Fototapeta naturalistyczna to także dobre rozwiązanie w małych przestrzeniach, w których każdy centymetr ma znaczenie. Odpowiednio dobrany wzór sprawi, że będziemy mieli ochotę przystanąć na chwilę z kubkiem kawy w dłoni i napawać się magicznym widokiem, który podkręca tajemnicza mgła. Górskie lasy, dzięki nieregularnym nasadzeniom dodatkowo tą iluzję pogłębiają. Na tle drzew dobrze prezentują się także meble – szczególnie kanapa i fotele. Jeśli chcemy stworzyć nietuzinkową i oryginalną aranżację, na ścianie, na której jest fototapeta, warto zawiesić także gzyms z zasłonami – wrażenie dodatkowego okna z widokiem na naturę gwarantowane!

Fototapeta z górskim lasem, który spowija mgła to również rozwiązanie, które nada nietuzinkowego klimatu sypialni. Zalecamy wykorzystanie jej przede wszystkim na ścianie naprzeciw łóżka. Sam pokój sypialniany będzie wydawał się znacznie większy, ale najważniejsze, że my będziemy budzić się w miejscu przywodzącym na myśl górskie SPA. W przypadku tego zabiegu aranżacyjnego dobrze jest zadbać także o odpowiednie dodatki – nie przytłaczajmy ich ciężkimi meblami, postawmy na prostotę i naturę, minimalistyczny styl skandynawski. Na koniec nutka aromaterapii – zapachowe świece oprócz nuty romantyzmu, pobudzają także zmysły, a czyż nie dzieje się tak również podczas weekendu w górskim domku? Realizujmy swoje marzenia – bez względu na miejsce i czas!