Kąt do pracy w domu z fototapetami Myloview

Albert Einstein zapytał kiedyś: “Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? “.

Bardzo dobre pytanie… pustki, czy porządku?

Jesteśmy pewni, że na to pytanie doskonale potrafią odpowiedzieć wszyscy, którzy nie pracują fizycznie. Jedni nie wyobrażają sobie pracować przy biurku, na którym panuje porządek, inni nie potrafią się skupić w miejscu, w którym jest “artystyczny nieład” ;).

Od kilku lat praca zdalna, czyli taka którą można wykonywać w zaciszu własnego domu, stała się bardzo popularna i wielu pracodawców daje swoim pracownikom taką możliwość. Z tego powodu niezbędne dla sporej liczby ludzi, którzy pracują w ten sposób, stało się stworzenie sobie osobnego miejsca, niewielkiego kątu do pracy.

F_78553629F_67654180F_36965184

Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, wykorzystując nasze fototapety. Mamy nadzieję, że będą one dla Was inspirujące. W końcu tak ważne jest stworzenie odpowiedniej przestrzeni, w której będzie się spędzać sporą część swojego dnia. Dla ludzi ceniących sobie czyste i uporządkowane biurka, wybraliśmy spokojne wzory o jasnych kolorach. Ci z Was, którzy najlepiej odnajdują się w “chaosie”, chcielibyśmy zaproponować fototapety o nieco bardziej zdecydowanych kolorach.


Agata
Agata
Redaktor bloga. Fanka minimalistycznych rozwiązań, geometrycznych kształtów i miksowania faktur.
Brak komentarzy
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

+48 796 888 777
(pon. - pt. 10:00 - 17:00)
Zapisz się na newsletter
i odbierz kod rabatowy 5%