-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Reprodukcje obrazów znanych malarzy: nowe życie wielkiej sztuki

Obrazy znanych malarzy cieszą się niebywałym zainteresowaniem. Raz na kilkanaście lat pojawiają się w mediach szokujące informacje na temat grabieży popularnego na całym świecie dzieła sztuki. Jeśli obraz udaje się odnaleźć wraca do muzeum okryty blaskiem chwały i jeszcze większą dozą zainteresowania. Właśnie w ten sposób niebywałą sławę zdobyła „Mona Lisa” Leonarda da Vinci, która przed kradzieżą w 1911 r. nie cieszyła się aż tak dużym uznaniem. Obrazy wielkich malarzy, które oglądamy w muzeach i galeriach mogą się stać teraz naszą własnością i to bez łamania prawa. Reprodukcje obrazów znanych malarzy dostępne w ofercie naszego sklepu to znakomity sposób, aby spełnić swoje marzenie i ozdobić salon dziełem uwielbianego mistrza. Doskonała jakość i zachwycające kolory sprawią, że oferowane przez nas obrazy dorównują oryginałom, a wybrane przez Ciebie wymiary pozwolą na idealne dopasowanie obiektu do aranżowanego wnętrza.

Wnętrze konesera sztuki: reprodukcje obrazów znanych malarzy

Obrazy znanych malarzy pojawiają się regularnie na aukcjach dzieł sztuki. Jest to doskonała okazja, aby nabyć pracę swojego ulubionego mistrza. Musimy jednak pamiętać, że choć za szkic lub projekt uda nam się wylicytować niższą stawkę, to za pełnowartościowe dzieło będziemy musieli zapłacić prawdopodobnie cztero, pięcio albo sześciocyfrową cenę. Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki i znasz prawdopodobnie wszystkie obrazy wielkich malarzy, ale nie chcesz wydawać oszczędności całego swojego życia, zamiast z katalogiem domu aukcyjnego, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Japońskie malarstwo jest teraz bardzo popularne - motywy w stylu Hokusai są niezwykle barwne i można dopasować je do niemal każdgo wnętrza
Japońskie malarstwo jest teraz bardzo popularne - obrazy w stylu Hokusai są niezwykle barwne i można dopasować je do niemal każdego wnętrza - myloview.pl 

Przygotowane przez nas reprodukcje obrazów znanych malarzy będą doskonałą odpowiedzią na Twoje artystyczne pragnienia. Dzięki nim ozdobisz wnętrze swojego mieszkania, nie pozbawiając się jednocześnie środków do życia. W zależności od Twoich upodobań i zainteresowań, przygotowaliśmy wzory przedstawiające zarówno klasyczne przykłady dawnego malarstwa, jak i kopie znanych, współczesnych artystów.

Reprodukcja obrazu olejnego w nowoczesnym salonie 

Kameralny salon to doskonałe miejsce, aby wprowadzić do niego odrobinę sztuki. Reprodukcje znanych malarzy przedstawiające niewielkie martwe natury lub egzotyczne krajobrazy będą świetną dekoracją zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego wnętrza. W tym pierwszym perfekcyjnie będą się prezentować motywy nawiązujące do dzieł Pabla Picassa, Paula Gauguin czy Henri’ego Matisse’a. Pełne kolorów kompozycje nie tylko ożywią stonowane, minimalistyczne wnętrze, ale będą w nim stanowić główną, dekoracyjną dominantę. Z kolei w tradycyjnym salonie warto postawić na holenderskie obrazy. Reprodukcje na płótnie nawiązujące do dzieł dawnych mistrzów malarstwa, przypominające swoją dbałością o szczegóły współczesne fotografie, będą najlepszym ukoronowaniem klasycznego wnętrza.

Obraz w kubistycznym stylu może być świetnym dopełnieiem młodzieżowej przestrzeni - takie dodatki wnętrarskie to ostatnio prawdziwy must have!
Obraz w kubistycznym stylu może być świetnym dopełnieniem młodzieżowej przestrzeni - takie dodatki wnętrzarskie to ostatnio prawdziwy must have! - myloview.pl

Obrazy wielkich malarzy w romantycznej sypialni 

Obrazy malarzy współczesnych doskonale prezentują się w nowoczesnych aranżacjach. Nie musimy przenosić się w czasie o kilku stuleci. W zupełności wystarczy, gdy cofniemy się do wieku XIX. Tutaj otwiera się przed nami bogaty świat nastrojowego, romantycznego malarstwa i mamy głównie na myśli obrazy Klimta. Reprodukcje, cieszące się niesłabnącą sławą i zainteresowaniem, są doskonałą propozycją do stylowej sypialni, w której dominują ciepłe kolory i złote detale w postaci świeczników, ramy lustra czy kinkietów. Jeśli bogaty wystrój w stylu glamour nie jest Twoją bajką, reprodukcja obrazu olejnego nawiązująca do prac Edgara Degas będzie znakomitym wyborem. Postaci delikatnych, efemerycznych tancerek baletowych będą doskonałym zwieńczeniem romantycznego wnętrza w stylu floral. A jeśli możesz się pochwalić przestronną sypialnią, zestaw ze sobą trzy dzieła tego francuskiego artysty stwórz z nich zachwycający tryptyk, który stanie się główną dominantą Twojej aranżacji.

Postaci delikatnych tancerek baletowych będą doskonałym zwieńczeniem romantycznego wnętrza
Obraz z postacią delikatnej tancerki baletowej będą doskonałym zwieńczeniem romantycznego wnętrza - myloview.pl

Obrazy malarzy współczesnych w pokoju nastolatka

Za co kochamy Pop-Art? Za żywe, energetyczne kolory, za jego oryginalne podejście do tematu codzienności i za artystyczne opracowanie zwykłych, banalnych przedmiotów, które dzięki takim artystom jak Andy Warhol czy Claes Oldenburg stały się prawdziwymi dziełami sztuki. Obraz olejny utrzymany właśnie w tym nurcie stylistycznym będzie doskonałym pomysłem do pokoju nastolatka.

  • Dla niej – w dziewczęcym pokoju nie może zabraknąć gwiazd dawnego kina. Marilyn Monroe, Liz Taylor czy Audrey Hepburn z najsławniejszych prac mistrza pop-artu, to piękna, stylowa i ponadczasowa dekoracja wnętrza. A dla miłośniczek prawdziwego rock’n’rolla przygotowaliśmy także kolorowe, seryjne przedstawienia Elvisa Presley’a.

  • Dla niego – w przypadku pokoju nastolatka proponujemy dwa rozwiązania. W takiej przestrzeni znakomicie będą się prezentować reprodukcje przedstawiające prace Roy’a Lichtensteina. Przypominają one bowiem pojedyncze kadry komiksu utrzymane w stylistyce lat 50. i 60. Jeśli jednak chcemy zaaranżować pokój z przymrużeniem oka, kolorowe obrazy inspirowane dziełami Warhola, które przedstawiają fast food będą strzałem w dziesiątkę!

Reprodukcja obrazu Klimta to piękna, stylowa i ponadczasowa dekoracja wnętrza
Reprodukcja obrazu Klimta to piękna, stylowa i ponadczasowa dekoracja wnętrza
- myloview.pl

Obrazy znanych malarzy, czyli stylowa aranżacja w mgnieniu oka

Niezależnie od panujących obecnie trendów dekoratorskich, dzieła znanych malarzy są i zawsze będą w modzie. Jest to więc znakomity sposób na to, aby w stylowy i ponadczasowy sposób urządzić swoje mieszkanie lub dom. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na reprodukcje obrazów Klimta czy Picassa, sięgasz po obrazy, które na stałe weszły do kanonu sztuki wysokiej. Będą one nie tylko przepiękną dekoracją wnętrza, ale także świadectwem Twojej artystycznej wiedzy i wrażliwości.