Obrazy śmieszne koty

Zwierzęta kochamy z wielu powodów. Są naszymi wiernymi przyjaciółmi, których oddanie oraz miłość bywają niemal bezgraniczne. Potrafią nas pocieszyć, wprawić w dobry nastrój, a także szczerze rozbawić. Palma pierwszeństwa należy zdecydowanie do kotów! Obrazy przedstawiające te zwierzęta doskonale sprawdzają się w różnych pomieszczeniach: salonie, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym. Tego typu dekoracja to również wspaniały pomysł na prezent. Każdy z nas na pewno zna osobę, która uwielbia "mruczki" – zarówno rasowe persy, jak i pospolite dachowce. Istnieje bardzo dużo powodów, aby spośród możliwych tematów, wybrać właśnie śmieszne koty! Obrazy z nimi to gwarancja dobrego humoru każdego dnia!

Obraz śmieszne koty pop-art

Obraz śmieszne koty pop-art

Kolorowe szaleństwo: obraz inspirowany stylem pop-art z zabawnymi kotami, z pewnością spodoba się nastolatkom.
Obraz zabawny kotek

Obraz zabawny kotek

Zbyt sztywna aranżacja wnętrza przełamana obrazem z zabawnym motywem staje się ciekawsza.
89 obrazów
Obraz śmieszny czarny kot

Obraz śmieszny czarny kot

Na ścianie powieśmy kilka obrazów ze śmiesznymi zwierzątkami - taka mała galeria sprawdzi się w pokoju dziecka.
Obraz śmieszne koty dla nastolatka

Obraz śmieszne koty dla nastolatka

Grupka kolorowych kociaków utrwalona na obrazie chętnie zamieszka w pokoju nastolatka lub w pokoju studenckim.
Obraz kot w okularach

Obraz kot w okularach

Popularny motyw kota w okularach uatrakcyjni przestrzenny loft urządzony w nowoczesnym stylu.
Obraz kolorowe kotki

Obraz kolorowe kotki

Wykorzystując obraz z motywem kolorowych kotków możemy w sprytny sposób włączyć kolor do minimalistycznej aranżacji.
Obraz kot-superbohater

Obraz kot-superbohater

Koci bohater! Obraz wykonany z przymrużeniem oka to recepta na fascynującą ozdobę przestrzeni.
Obraz śmieszne koty na drzewie

Obraz śmieszne koty na drzewie

Minimalistyczny temat w zabawnej formie może znaleźć się na ścianie w szkolnej świetlicy.
Obraz śmieszny kot vintage

Obraz śmieszny kot vintage

Nieoczywiste motywy na obrazach zarezerwowane są dla miłośników nowoczesnego stylu. Zaliczacie się do nich?
Obraz zabawny kociak

Obraz zabawny kociak

Dzięki dekoracji z uroczym kociakiem cała aranżacja wnętrza wydaje się bardziej przytulna.

 

Śmieszne koty – obrazy ze zdjęć

Tysiące zdjęć niesamowitych, kocich wyczynów, codziennie obiega Internet. My zdecydowaliśmy się zebrać najlepsze i umieścić je na naszych obrazach. To właśnie realistyczne fotogtafie stanowią najpopularniejszą opcję, podczas wybierania dodatków ukazujących śmieszne koty. Obrazy z nimi przedstawiają bardzo różne, wesołe sytuacje. Koty w kąpieli, owinięte w pościel, chowające się do pudełka – to przykłady niektórych z nich. Czasem, aby kogoś rozśmieszyć, wystarczy samo ujęcie zabawnego wyrazu pyszczka! Tego rodzaju dekoracja ma na celu wprawienie nas w dobry humor, dlatego decydując się na obraz z kotami, powinniśmy wybrać dla niego takie miejsce, w którym będziemy mieli okazję często go widzieć. Stąd też świetnym pomysłem mogą być dobrze widoczne ściany pomieszczeń, takich jak kuchnia, sypialnia albo salon.

  • Dzień rozpoczęty od uśmiechu będzie na pewno znacznie przyjemniejszy! Co więcej, jeżeli najdzie nas ochota, to możemy z takich obrazów stworzyć znacznie większe kompozycje, przedstawiające wiele kotów naraz. Spontaniczne napady śmiechu u odwiedzających nas gości gwarantowane!

Rysunki i śmieszne koty: obrazy w formie grafiki

Współcześnie coraz większą popularność zdobywają krótkie, internetowe komiksy i historyjki. Wielu z twórców jako temat obrało sobie właśnie koty (wystarczy wspomnieć chociażby o słynnym, nieporadnym Kocie Simona). Również i my nie mieliśmy wątpliwości przy umieszczaniu pośród wzorów naszych obrazów rysunkowych wersji tych zwierzaków. Graficzne przedstawienia posiadają te same zalety, co sfotografowane śmieszne koty.

Obrazy w formie grafiki, co warto zaznaczyć, są znacznie subtelniejszym i bardziej uniwersalnym motywem. Różne stylistyki, które znajdują się w naszej ofercie, pozwolą na łatwiejsze dopasowanie wzorów pod kątem kompozycyjnym oraz kolorystycznym. Odnajdziemy więc pośród nich zarówno rysunki czarno-białe (przypominające  szkice), które świetnie wyglądać w pomieszczeniach minimalistycznych, jaki i takie wielobarwne, odpowiednie do mieszkań osób lubiących żywe, intensywne tonacje. Również sam wygląd kotów może być oddany na różne sposoby. Niektóre rysunki będą celować w realizm, podczas gdy inne w karykaturalność, a nawet pewną groteskowość. Wszystko jest więc kwestią naszego poczucia gustu.

Śmieszne koty: obrazy w pokoju dziecięcym

Z wymienionych przez nas wcześniej pomieszczeń szczególnie warto zwrócić uwagę na jedno – pokój dziecięcy. Najmłodsi kochają wszystkie zwierzaki, w tym oczywiście koty. Jeszcze bardziej natomiast lubią wszystko co wesołe i potraktowane z humorem. Dlatego do ich pokoju proponowalibyśmy obrazy, które łączą oba te elementy. W naszej ofercie nie brakuje radosnych kotów, które na pewno zaskarbią sobie sympatię najmłodszych. Wybierając konkretne wzory do ich pokoju, warto o zdanie zapytać małych lokatorów. Choć dla nas takie sprawy jak umaszczenie zwierzaka czy wygląd pyszczka mogą zdawać się bez znaczenia, to jednak dla dzieci tego typu detale często bywają kluczowe. A przecież zależy nam na tym, aby śmieszny kociak ze ściany stał się dla naszej pociechy lubianym współlokatorem!

Obrazy ze śmiesznymi kotami – dekoracja nie tylko do mieszkań!

Choć ten nie do końca poważny wzór obrazów kojarzy nam się z kameralną atmosferą własnego domu, to jednak z powodzeniem możemy wykorzystać go również w innych miejscach. Przykładowo, doskonale będzie pasować do wszelkiego rodzaju sklepów zoologicznych. W takiej lokacji obraz nie tylko wprawi klienta w dobry nastrój, ale być może za jego pomocą zdobędziemy sympatię kupujących, którzy docenią nasz dystans oraz poczucie humoru.