Obrazy most brookliński

Jesteś właśnie na etapie wykańczania wnętrza i nie wiesz, na jakie ozdoby się zdecydować? Proponujemy Ci uniwersalną i piękną dekorację - obraz Most Brookliński. Pasuje ona zarówno do mieszkania utrzymanego w surowym i minimalistycznym stylu, jak i nowoczesnego i kolorowego. To Ty decydujesz, z czym ją połączysz i jaki będzie ostateczny efekt! Obrazy Most Brookliński nadadzą Twojemu wnętrzu niewymuszonej elegancji. W naszej ofercie znajdziesz setki różnych obrazów przedstawiających tę znaną, nowojorską konstrukcję, możesz być więc pewien, że trafisz na dokładnie taki, o jakim marzysz! Daj się ponieść fantazji i przenieś się w myślach do Nowego Jorku. Niech Twój dom zyska prawdziwie amerykański szyk! 

Obraz widok na Most Brookliński

Obraz widok na Most Brookliński

Most Brookliński został uwieczniony w wielu hollywoodzkich filmach. Ty też możesz go uwiecznić go na ścianie, przez co pokój zyska wielkomiejski klimat.
Obraz wiszący most w Nowym Jorku

Obraz wiszący most w Nowym Jorku

Most Brookliński jest wizytówką Nowego Jorku. Jeśli chcesz, by Twoja sypialnia stała się Twoją wizytówką, udekoruj jej ścianę naszym obrazem z mostem.
209 obrazów
Obraz surrealistyczny Most Brookliński

Obraz surrealistyczny Most Brookliński

Dla pasjonatów nieoczywistych rozwiązań malarskich przygotowaliśmy obraz z mostem, który utrzymany jest w duchu surrealistycznym.
Obraz symbole Nowego Jorku

Obraz symbole Nowego Jorku

Z sentymentem wspominasz wakacje w Nowym Jorku? Uwiecznij na ścianie najważniejsze symbole tego miasta, które będą przypominać Ci o Twojej podróży.
Obraz most z Brooklynu na Manhattan

Obraz most z Brooklynu na Manhattan

Most łączący dwie nowojorskie dzielnice jest obowiązkowym punktem wizyty każdego turysty. Obraz z jego rekonstrukcją sprawdzi się w industrialnym wnętrzu.
Obraz czarno-biały most do biura

Obraz czarno-biały most do biura

W pomieszczeniach, gdzie krzykliwe kolory i odważne wzory nie są dobrze widziane, proponujemy obraz mostu w czarno-białej tonacji.
Obraz most na tle Nowego Jorku

Obraz most na tle Nowego Jorku

Panorama Nowego Jorku w stylistyce vintage doda sypialni romantycznego wyglądu i optycznie powiększy pomieszczenie.
Obraz Brooklyn Bridge do salonu

Obraz Brooklyn Bridge do salonu

Obraz z mostem z nietypowej kolorystce będzie świetnym prezentem dla osoby, która kocha zarazem Nowy Jork i nieszablonowe dekoracje.
Obraz Most Brookliński do gabinetu

Obraz Most Brookliński do gabinetu

Wnętrze gabinetu lub pokoju dziennego, któremu brakuje charakteru, dopełnij obrazem z bramą Mostu Brooklińskiego.
Obraz dzielnica Brooklyn

Obraz dzielnica Brooklyn

Marzysz o podróży do USA? Spraw sobie obraz z widokiem na charakterystyczną zabudowę Brooklynu i poczuj, jakbyś był tam naprawdę.
Obraz szkic żeliwnego mostu

Obraz szkic żeliwnego mostu

Pasjonujesz się architekturą? W takim razie szkic Mostu Brooklińskiego, który jest jednym z najstarszych mostów na świecie, koniecznie musi zawisnąć w Twoim domu.
Obraz z Mostem Brooklińskim w sepii

Obraz z Mostem Brooklińskim w sepii

Nowojorska panorama z perspektywy mostu będzie dobrze komponować się z surowymi wnętrzami. Sprawdzi się też w aranżacjach klasycznych.

 

Obrazy Most Brookliński. Gdy historia spotyka się z nowoczesnością

Historia Mostu Brooklińskiego jest tak fascynująca, że można by na jej temat napisać książkę. Wszystko zaczęło się w roku 1852, kiedy to niemiecki inżynier John Roebling, sfrustrowany koniecznością przeprawiania się przez East River na promie, postanowił podjąć największe wyzwanie w historii budownictwa w tamtych czasach: zbudować most łączący Brooklyn z Manhattanem. Zadanie to wydawało się tak trudne, że wręcz niemożliwe do zrealizowania. Ów most musiałby mieć bowiem ponad 1,5 km długości (czyli dwa razy więcej, niż jakikolwiek most istniejący w tamtych czasach) oraz być tak wysoki, żeby mogły przepływać pod nim statki. Gdy budowa już miała się zacząć, John Roebling zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Ostatecznie głównym inżynierem został jego syn, Washington, a w późniejszych latach faktycznym zarządzaniem procesem zajęła się jego żona Emily. To, że stanęła ona na “mostku kapitańskim”, miało zresztą niebagatelne znaczenie w historii, bo dzięki temu, że nabyła wiedzę inżynieryjną i praktycznie sama kierowała pracami na miejscu, udowodniła, iż kobiety powinny mieć prawo do wyższego wykształcenia. Gdy budowa zbliżała się do końca, polityk Abram Hewitt docenił zaangażowanie Emily, nazywając most: “wiecznym pomnikiem ofiarnego poświęcenia kobiety i możliwości zdobycia przez nią wyższego wykształcenia, które było jej zbyt długo wzbraniane”.

  • Historia powstawania Mostu Brooklińskiego jest znacznie bogatsza w szczegóły i wydarzenia, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy choćby wspomnieć, że w początkowych etapach prac, z powodu choroby związanej z różnicą ciśnień, zmarły setki robotników (a wszystkie czynności wykonywano wtedy ręcznie, bo technologia budowlana nie była tak rozwinięta jak obecnie). Most ten powstawał około 14 lat i niewzruszony stoi do dziś, stanowiąc dowód na to, że silne postanowienie człowieka i niewzruszony zapał mogą mieć ogromną siłę sprawczą. Pamiętajmy o tym, gdy będziemy wieszać obraz Most Brookliński na ścianie w swoim domu.

Obraz Most Brookliński w małym wnętrzu

Jeśli szukasz rozwiązania aranżacyjnego, które powiększyłoby zbyt małą przestrzeń w Twoim domu, to obrazy Most Brookliński z pewnością doskonale się do tego nadają - a szczególnie takie, które tworzą “wrażenie głębi”. Dzięki temu trójwymiarowemu efektowi, każdy pokój zyska kilka dodatkowych metrów kwadratowych optycznie. Obraz z mostem wiszącym na ścianie będzie bowiem stanowił jakby naturalne przedłużenie przestrzeni, stwarzając u patrzącego poczucie, że można na niego “wejść”. Jeśli dodasz do tego inne rozwiązania powiększające optycznie przestrzeń, obraz Most Brookliński będzie stanowił piękną i dumną “wisienkę na torcie” w wystroju wnętrza, odmieniając Twój dom niemal o sto osiemdziesiąt stopni.

Jakie mogą być te inne rozwiązania? Cóż, nie muszą być one skomplikowane i kosztowne - ważne, żeby skutecznie odciążały przestrzeń z nadprogramowych elementów. Może być to więc duża szafa przesuwna z lustrzanymi drzwiami, najlepiej umieszczona w salonie albo przedpokoju, lub pojemne szafki i pojemniki na szpargały. Ostatecznie najważniejsze jest to, żebyś Ty sam dobrze czuł się w swojej domowej przestrzeni i by wszystkie elementy pasowały do Twojego charakteru. Obraz Most Brookliński z pewnością wpisuje się w to założenie, bo jest niezwykle stylowy, a przy tym uniwersalny. Nie zastanawiaj się więc i zamów taką dekorację do swojego mieszkania. Z pewnością odmieni ona wystrój Twego wnętrza “na plus”!

Obrazy Most Brookliński - różne ujęcia, różne style

W ofercie Myloview znajdziesz wiele różnych obrazów przedstawiających Most Brookliński - nie tylko takie, w których pokazany jest on “na wprost”. Może ta okazała konstrukcja spodoba Ci się z perspektywy żabiej albo, wręcz przeciwnie - ptasiej? Dostępne są u nas także fotografie mostu łączącego Brooklyn z Manhattanem w świetle dziennym lub nocnym, dzięki czemu łatwiej dopasujesz obraz do kolorystyki panującej w Twoim domu. Sam widzisz, że możliwości jest bardzo wiele! Nie czekaj więc i już dziś zamów obraz Most Brookliński. Niech w Twoim domu rozbrzmi XIX-wieczna, nowojorska historia.