-45%   PROMOCJA

Konkurs fototapeta dla domu dziecka

Fototapeta MYLOVIEW za jeden uśmiech!
Konkurs dla Domów Dziecka
Czy wiesz że uśmiech wydłuża życie, a także jest zaraźliwy?Sklep myloview.pl także to wie! Dlatego z wielkim uśmiechem, pragniemy ogłosić konkurs dla wszystkich osób działających na rzecz Domów Dziecka w Polsce, lub dla tych którzy mają w sobie chęć niesienia pomocy - FOTOTAPETA MYLOVIEW ZA JEDEN UŚMIECH!


Jak zdobyć dowolną fototapetę ze sklepu myloview.pl dla wybranego przez Państwa Domu Dziecka w konkursie FOTOTAPETA MYLOVIEW ZA JEDEN UŚMIECH ?Wystarczy, że uzupełnisz naszą ankietę konkursową zwaną UŚMIECHEM z dokładnymi danymi Domu Dziecka dla jakiego chciałbyś wygrać nagrodę w postaci fototapety do świetlicy, bądź innego pomieszczenia, odpowiesz na kilka prostych pytań, następnie wyślesz zgłoszenie do dnia 30 października.


Pamiętaj, każde zgłoszenie liczymy jako Twój UŚMIECH! Nie zwlekaj i spraw przyjemność podopiecznym wybranego przez siebie Domu Dziecka. Pozwól spędzić popołudnia w kolorowym miejscu, dzięki dowolnej fototapecie myloview.pl


Wystarczy, że:


  • Wypełnisz ankietę - UŚMIECH  do dnia 30 października 2014 oddając tym samym głos na jeden z wybranych przez Ciebie Domów Dziecka.


Pamiętaj, że:


  • UŚMIECH, możesz wypełniać wielokrotnie - im więcej głosów oddasz, tym zwiększa się szansa, że to wybrane przez Ciebie miejsce zdobędzie artystyczną fototapetę!3 października zespół myloview.pl wyłoni Dom Dziecka, który zdobędzie największą liczbę wypełnionych UŚMIECHÓW. Placówka o swoim zwycięstwie zostanie poinformowana drogą mailową. Zwycięzcy proszeni są o wskazanie wzoru wybranej przez siebie fototapety ze strony myloview.pl oraz adres wysyłki.Inspiracje do pokoju chłopca i dziewczynki Myloview.pl: