-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Plakaty - Salon

Plakat ze złotymi napisami

Plakat ze złotymi napisami

Numer zdjęcia: #105571292
Wymiary: 24 x 30 cm
Materiał: Plakat standard
14,94 PLN
Zmień rozmiar

Gustowne plakaty do każdej przestrzeni

Żeby działać potrzebna jest inspiracja. Najlepiej w stylu, jaki posiadają te plakaty. Złoto i biel, podobnie jak ozdoby dodające motywacji, są w modzie. I pozostaną w niej na długo, jako że tak klasyczne połączenia kolorów można dopasować do wielu stylów aranżacyjnych. Ozdoba uświetnia minimalistyczne wnętrze i pasuje do ekskluzywnych dekoracji. Złoto-biały plakat można umieścić w sypialni, salonie czy kuchni – jego kolory tworzą udane zestawienie z resztą aranżacji, a napis wprawia w dobry nastrój. Plakaty ścienne są chętnie wykorzystywane do dekoracji domowego biura, gdzie chce się utrzymać swoją motywację na wysokim poziomie.

Zestawienie złota i bieli nie jest przypadkowe. Podobnie jak wybór marmurowego tła i ozdobnych liter. Dzięki temu zwykły plakat na ścianę staje się ozdobą w królewskim stylu. Dodaje ekstrawagancji we wnętrzach w stylu glamour, wyglądających niczym apartamenty gwiazd kina. Plakat na ścianę z napisem po angielsku spodoba się osobom zafascynowanym filmowymi klasykami z Hollywood. Doskonale nadaje się do powieszenia w sypialni nad łóżkiem w rozmiarze king size lub w salonie, obok ogromnej, aksamitnej kanapy. Kolor ściany może być dowolny, byle nie zanadto intensywny – tak charakterystyczna dekoracja nie lubi konkurencji. Do plakatu najlepiej pasują meble o klasycznej budowie, w kolorach takich jak granat, burgund czy czerń.

Domowe biuro to przestrzeń, którą warto zaaranżować zgodnie ze swoją koncepcją. Goście, a nawet niektórzy domownicy, mogą nie mieć do niej dostępu, dlatego w środku króluje inwencja własna. Ten plakat ścienny sprawi, że przestrzeń robocza stanie się gustowna i elegancka. Ozdoba o motywującym przekazie pomaga skupić się tylko na pracy. Plakat ze złotymi napisami to rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy pracują samotnie. Można go umieścić również w lokalu przeznaczonym do spotkań z klientami. Atrakcyjna dekoracja tworzy miły nastrój, który udziela się również odbiorcom. Umieszczenie tej dekoracji w firmowej przestrzeni pozwala zadbać o pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.