-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Plakaty - Przedpokój

Plakat trawy w wazonie

Plakat trawy w wazonie

Numer zdjęcia: #239444251
Wymiary: 24 x 30 cm
Materiał: Plakat standard
22,33 PLN
Zmień rozmiar

W pogoni za uspokajającym szumem

Większość z nas zapytana z czym kojarzy nam się babie lato odpowie, że z ciepłym słońcem oraz unoszącymi się na wietrze pajęczynami. Zapominamy o tym, co słyszalne, czyli o delikatnym szumie zbóż i traw, które czekają na ostanie ścięcie – zanim to nastąpi warto się tym dźwiękiem ostatnich letni napawać, a następnie przenieść go do domu – za pomocą urokliwego plakatu, który doda uroku wnętrzom w stylu boho, rustykalnym i… nowoczesnym!

Trawa nierozerwalnie związana jest z aranżacją wnętrz w stylu wiejskim i naturalnym. Snopki zboża czy zwisające z belek palmy są tego doskonałym przykładem. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na tak dosłowne dekoracje – w takim wypadku warto sięgnąć po wyjątkowy plakat! Trawy w wazonie w nieco surrealistycznym looku dodadzą nietuzinkowego klimatu rustykalnym aranżacjom, a co najważniejsze – są zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu czystości! Plakat z trawą w wazonie przepięknie prezentuje się w jasnych pomieszczeniach – dzięki niemu białe ściany zyskują charakteru, szczególnie jeśli obok zawisną ratanowe liście, a z sufitu zwisać będzie wiklinowy klosz. To właśnie dzięki temu połączeniu z naturalnymi kolorami oraz materiałami plakat w tym stylu doskonale pasuje także do stylu boho. Nieśmiało wyglądając zza tropikalnych ciemnozielonych liści intryguje gdy bujamy się na podwieszanym fotelu.

Surrealistyczne podejście do tematu sprawia, że plakat ten jest doskonałym dodatkiem do salonu. Nie dekoncentruje, a jednocześnie podsysa ciekawość, dzięki czemu swobodnie możemy przyjmować gości i cieszyć się udaną dyskusją. Z tego samego powodu warto powiesić go w kuchni, szczególnie jeśli bliski jest nam styl rustykalny – trawa w wazonie będzie dobrym uzupełnieniem klasycznej glazury, ale co istotne – świetnie zaprezentuje się obok drewnianej deski czy łyżki, którą wcześniej mieszaliśmy powidła. W zimowy wieczór pomoże nam przywołać cudowne wspomnienia końca lata – szczególnie gdy nadejdzie czas pieczenia świątecznych ciast.

Naturalistyczne dodatki w jasnych pomieszczeniach sprawiają, że całe wnętrze staje się przytulne – odpoczynek w nich przywodzi na myśl ostatnie jesienne wypady za miasto, dzięki którym ładujemy baterie w ostatnich promieniach słońca. Co istotne – pasują one do wielu palet kolorystycznych, a to za sprawą swoich delikatnych barw. Nie bójmy się zatem tego typu plakatów w żadnym pomieszczeniu!