-45%   PROMOCJA

Inspiracje - Plakaty - Przedpokój

Plakat panorama Paryża

Plakat panorama Paryża

Numer zdjęcia: #2146925
Wymiary: 24 x 30 cm
Materiał: Plakat standard
17,05 PLN
Zmień rozmiar

Postaw na francuski szyk, czyli plakaty z Paryżem w aranżacji wnętrz

Paryż uchodzi za tygiel kultur i sprzeczności. Zresztą nie bez kozery. Znajdziemy w nim mnóstwo zaskakujących elementów. Wielkie drapacze chmur „wyrastają” obok malowniczych kamieniczek ciągnących się wzdłuż krętych, brukowanych uliczek, na których unosi się zapach pieczonych kasztanów… I właśnie takie mniej industrialne oblicze miasta chcemy Wam dziś zaprezentować. Dlatego stworzyliśmy plakat na ścianę ukazujący romantyczną stronę francuskiej stolicy. Grafika przedstawia Wieżę Eiffla w otoczeniu miejskich domów mieszkalnych rodem z XVIII wieku. Przywodzi na myśl starodawne pocztówki albo ilustracje z książek historycznych, ale jej forma okazuje się o wiele bardziej współczesna. Przypomina dzieła niepokornych artystów paryskiej bohemy. Jest wyrazista, kolorowa, a jednocześnie oszczędna i powściągliwa.. Jednym słowem kontrastowa. Doskonale oddaje ducha miasta świateł i przyświecające mu idee.

Opisywana dekoracja świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Idealnie wpisze się w minimalistyczne wnętrze, a jednocześnie trochę ożywi chłodny, surowy wystrój, dzięki swojej barwnej kolorystyce. Abstrakcyjny plakat ścienny z „wizerunkiem” Paryża można powiesić praktycznie wszędzie – w salonie, sypialni, kuchni, przedpokoju, domowym gabinecie, a nawet… łazience. Wystarczy zabezpieczyć ozdobę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak na przykład: wilgoć. Co zatem zrobić? Wbrew pozorom, nie potrzeba żadnych specjalnych zabiegów. Odpowiednio dobrana rama i szyba zapewnią grafice właściwą ochronę na długie lata.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż plakat na ścianę inspirowany francuską stolicą z pewnością przypadnie do gustu nie tylko dorosłym, ale również nastolatkom. Wspomniana grafika znakomicie odnajdzie się w królestwie młodej damy, która kocha modę i jest ze stylem za pan brat. Tego typu ozdoba bardzo dobrze komponuje się z drewnianymi, bielonymi meblami i innymi dodatkami utrzymanymi w subtelnych, delikatnych barwach.