Inspiracje - Plakaty - Przedpokój

Plakat motywacyjny

Plakat motywacyjny

214,20 PLN
Wymiary: 100 x 150 cm
Materiał: Plakat standard

„Zbieraj chwile, nie przedmioty”: inspirujący plakat do przedpokoju i nie tylko

Każdemu z nas zdarza się czasem, że czuje się wyprany z jakiejkolwiek motywacji. Mamy wtedy wrażenie, że nasze życie stało się czystą rutyną, i że wszystko, co robimy, robimy tylko siłą rozpędu. Też tak czasem masz? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie wspaniałe – i, co tu kryć, niewiarygodnie stylowe! – rozwiązanie: plakat motywacyjny!

Popatrz tylko na ten wzór: napis Collect moments, not things, czyli „Zbieraj chwile, a nie przedmioty” to hasło, z którym każdy może się utożsamić w dzisiejszych materialistycznym i zapracowanym niemal na śmierć świecie, prawda? Taki plakat motywacyjny z napisami może stanowić fantastyczną dekorację zarówno mieszkania, jak i firmy. Ciepła, energetyzująca kolorystyka i motyw gór (wszyscy dążymy do tego, by osiągać życiowe szczyty, prawda?) sprawiają, że ten plakat motywacyjny będzie wyglądał naprawdę dobrze w przestrzeniach, których aranżacja została zainspirowana stylem skandynawskim: z łatwością można wyobrazić go sobie na tle białej ściany (albo ściany białej i wzorzystej jednocześnie, jak na przygotowanej przez nas inspiracji!), koniecznie w przytulnym otoczeniu drewnianych mebli i książek.

Jego przyjazny, pozytywnie nastrajający do życia charakter sprawia, że może być dobrą propozycją, jeśli potrzebny jest Ci taki plakat do przedpokoju, który wywoła uśmiech na twarzy każdego gościa. Ten plakat wspaniale rozświetli i rozweseli wnętrze – a wiadomo, że przedpokoje często bywają nieco niedoświetlone! Połączenie interesującej typografii i przyciągającej wzrok grafiki sprawia, że ten plakat motywacyjny z napisami może być odpowiednią ozdobą nowoczesnego wnętrza – można go sobie łatwo wyobrazić nawet na ścianie kawiarni! W przygotowanej przez nas aranżacji plakat powieszony jest w stylu vintage, bo na sznurku, ale jeżeli wolisz nieco bardziej eleganckie rozwiązania, ten sam wzór możemy także oprawić w wybraną przez Ciebie ramę.