-50%   PROMOCJA

Inspiracje - Plakaty - Sypialnia

Plakat minimalistyczny napis

Plakat minimalistyczny napis

Numer zdjęcia: #176880993
Wymiary: 24 x 30 cm
Materiał: Plakat standard
20,30 PLN
Zmień rozmiar

Dyskretna motywacja w twoim wnętrzu

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje motywacji, szczególnie gdy na horyzoncie rysuje się leniwa niedziela. Dzień warto zacząć nie tylko od zdrowego śniadania, ale także motywu przewodniego, który pozwoli nam zrealizować plany – zawieśmy go na ścianie, szczególnie że plakat z minimalistycznym napisem dobrze pasuje do nowoczesnych wnętrz.

Plakaty są znakomitym sposobem na wyrażenie naszego charakteru – szczególnie gdy mowa o aranżacji wnętrza. Za ich pomocą możemy pokazać gościom to, co dla nas ważne, co kochamy oraz co jest naszym marzeniem. Warto także zaakcentować nasze motto, dzięki któremu codziennie jesteśmy gotowi do działania. Minimalistyczne napisy warto zawiesić w okolicy łóżka – dzięki temu każdy poranek zaczniemy od przysłowiowego kopa, a cały świat będzie stał przed nami otworem.

Napisy sprawdzą się także w hallu – to tu witamy naszych gości, ale również i to miejsce, które widzimy jako ostatnie wychodząc z domu i pierwsze, na które spoglądamy po powrocie. Motywacyjne hasło doda nam energii niezwykle ważnej w codziennym życiu. W zależności od wybranego motta może ono z powodzeniem zawisnąć w pokoju, w którym ćwiczymy, dzięki czemu praca nad własnym ciałem przerodzi się w holistyczne podejście także do naszej duszy. W gabinecie, w którym zaś pracujemy warto zastanowić się nad plakatem, dzięki któremu łatwiej będzie nam skupić się na zawodowych obowiązkach, a przy okazji zaprezentować kontrahentom, które wartości są dla nas istotne.

Mówiąc o wartościach… czy wiesz, że motto może mieć wpływ także na relacje rodzinne? Może warto w takim razie pomyśleć nad plakatem z minimalistycznym napisem, który zawiśnie w jadalni? Hasła odnoszące się do wspólnych posiłków, czasu spędzanego razem czy uczące mówienie proszę i dziękuję mają bardzo pozytywny wpływ na naukę, dzięki której wszyscy członkowie rodziny będą odnosić się do siebie z szacunkiem! Minimalistyczny napis w formie plakatu bardzo elegancko prezentuje się na białych i czarnych ścianach. Oprawiony w srebrną ramkę sprawia, że oprócz naturalnie motywującego charakteru, nadaje pomieszczeniu nowoczesnej elegancji. Coś dla oczu i dla ducha – naprawdę warto!