-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Obrazy - Salon

Obraz wieżowce w Dubaju

Obraz wieżowce w Dubaju

Numer zdjęcia: #140660562
Materiał: Obraz na płótnie
Wymiary: 30 x 20 cm
39,24 PLN
Zmień rozmiar

W krainie podniebnych wieżowców

Aktualnie Dubaj – stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich – to prawdopodobnie jedno z najnowocześniejszych miast świata. Nieprzerwanie od dwóch dekad trwa w nim budowlany „boom”, którego dynamika budzi zdumienie oraz zazdrość na całym świecie. W Dubaju stale przybywa futurystycznych wieżowców i potężnych drapaczy chmur. Pejzaże tej olbrzymiej metropolii znakomicie nadają się więc na obrazy ścienne – zarówno do mieszkania, jak i do innych miejsc.

Dekoracje, których tematem jest nowoczesna architektura, to doskonały sposób na uatrakcyjnienie większych pomieszczeń, takich jak na przykład salon. W tej roli znakomicie sprawdzi się więc również proponowany przez nas obraz na płótnie. Dubajskie wieżowce położone nad szmaragdową zatoką z jednej strony intrygują wyraźnymi kontrastami, z drugiej tworzą jednak harmonijny, wielobarwny pejzaż. Tego typu fotografia nada każdemu wnętrzu efektownego i oryginalnego charakteru. Znakomicie będzie prezentować się zarówno na jasnym, jak i ciemnym tle.

Dubaj, po przeniesieniu na obraz drukowany na płótnie, nabiera całkiem nowego charakteru: wydaje się być jeszcze nowocześniejszym, rozleglejszym i bardziej niezwykłym miastem niż w rzeczywistości. Jego kolorystyka zachwyca, łącząc w sobie dwa skrajne elementy: egzotyczny krajobraz i nowoczesną architekturę.

Tak wyjątkowy obraz ścienny z powodzeniem może posłużyć za główną dekorację w przestronnym salonie lub eleganckim biurze. Interesująco może prezentować się również zawieszony w innych pomieszczeniach – zwłaszcza jeśli będą one urządzone w urbanistycznym lub industrialnym stylu. Tego typu wzór warto więc umieścić w dobrze widocznym miejscu, gdyż w pobliżu innych dekoracji straci nieco na swojej wyrazistości.