-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Obrazy - Sypialnia

Obraz kwitnące kwiaty

Obraz kwitnące kwiaty

Numer zdjęcia: #210117461
Materiał: Obraz na płótnie
Wymiary: 30 x 20 cm
55,33 PLN
Zmień rozmiar

Kwiaty, wszędzie kwiaty!

Nie musimy szukać dowodów naukowych by potwierdzić, iż kwiaty są niezwykle ważnym elementem aranżacji wnętrz – wystarczy rozejrzeć się po różnych stylach by zobaczyć, że niemal w każdym odgrywają bardzo istotną rolę: od rustykalnego, przez prowansalski, aż do orientalnego. Są obecne niemal na całym świecie, a to oznacza, że warto mieć je także we własnym salonie!

Kwitnące kwiaty to wspomnienie lata, które pobudza zmysły kiedy przypomnimy sobie naturalną aromaterapię. To również doskonały dodatek do wnętrz, dzięki którym zyskają one lekkości, elegancji i… ciepła. Obraz z tym motywem pasuje do każdego rodzaju aranżacji – zarówno do tych minimalistycznych, jak i rustykalnych, prowansalskich i angielskich. Kwiaty kochają też różne kolory, dlatego nie musimy martwić się o dopasowanie ich do tonacji ścian – będą pięknie prezentować się zarówno na bielach i beżach, jak i intensywnych fioletach, granatach, a nawet czerniach.

Obrazy z kwiatami jako dodatek sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – w salonie będą swoistym oknem, które powiększy optycznie przestrzeń. W sypialni z powodzeniem mogą zawisnąć nad wezgłowiem łóżka nadając pomieszczeniu letniego klimatu, szczególnie gdy całą aranżację uzupełnimy o romantyczną narzutę oraz zwiewne płócienne zasłony. Kwiaty w stylu orientalnym to zaś doskonały sposób na ciekawą ozdobę wąskiego przedpokoju. Japoński klimat dopełni prosty regał, na którym warto postawić zwisającą swobodnie roślinę. Można pokusić się tu o mocne i ciemne kolory, jak czerń czy czerwień, lub zdecydować się na biel, dzięki której obraz będzie grał główne skrzypce.

Bez względu na styl, który wybierzemy, kwiaty zawsze pozostaną w cenie. Pasują nie tylko do kobiecych, ale również i męskich wnętrz – wszystko zależy od tego, jaką paletą kolorystyczną będziemy się posługiwać. Warto kierować się zasadą kontrastu, dzięki czemu dekoracja ścienna będzie przykuwać uwagę. Innymi, równie ciekawym rozwiązaniem jest dobór dodatków w podobnej kolorystyce dzięki czemu każdego dnia będziemy mogli odkrywać nowe elementy. Obojętnie, który sposób jest nam bliższy, obraz zawsze jest i będzie dobrym wyborem – jest bowiem łącznikiem pomiędzy naszą osobowością, sztuką, a naturą, czyli łączy w sobie wszystko co najważniejsze przy urządzaniu domu.