-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Naklejki

Naklejki kolorowe balony

Naklejki kolorowe balony

Numer zdjęcia: #153589649
Materiał: Naklejka klasyczna
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
63,00 PLN
Zmień rozmiar

Loty balonem na śnie i na jawie

Według senników balon symbolizuje radość i szansę na osiągnięcie wyznaczonego sobie celu. Szczęściu warto dopomagać. Naklejki naścienne z latającymi balonami sprawiają, że w snach pojawiają się znaki zwiastujące życiowe powodzenie. Sam motyw nieba, chmur i latania kojarzy się z sennymi marzeniami, dlatego taka dekoracja sprzyja szybkiemu zasypianiu. Po dniu pełnym pracy dobrze jest w końcu udać się na zasłużony wypoczynek. Patrząc na latające balony na ścianie, myśli się o podróżach, zwiedzaniu przestworzy i innych przyjemnych rzeczach do momentu, gdy nagle nadchodzi sen… Taka ozdoba spodoba się zarówno śpiochom, jak i osobom mającym problem z zasypianiem.

Wnętrze staje się bardziej radosne dzięki żywej kolorystyce balonów. Taki pojedynczy, kolorowy element dekoracyjny jest stosowany na przykład w stylu skandynawskim. Wówczas pozostałe wyposażenie oraz ściany pokoju są utrzymane w klasycznej bieli. Naklejki na ścianę z balonami ozdobionymi wstążkami i kokardami wpisują się również w romantyczną stylistykę. Należy wówczas umieścić we wnętrzu ozdoby w takich kolorach, jak te pojawiające się na balonach. Barwna dekoracja sprawia, że nawet minimalistyczne wnętrze zyskuje przytulny charakter. Latające balony pasują również do salonu czy przedpokoju. Takie naklejki na ścianę stanowią sposób na to, aby wznieść aranżację pomieszczenia na wyżyny dobrego stylu.

Naklejki z balonami sprzyjają dobrym snom oraz pozwalają stworzyć radosny, przytulny klimat. Dlatego ich szczególnym przeznaczeniem są dziecięce pokoje. Dzięki sielskim ozdobom nawet marudne maluchy w końcu zasypiają. W pokoju starszych dzieci naklejki naścienne wprowadzają domową atmosferę, która pozwala im czuć się bezpiecznie. Latanie balonami to także motyw dekoracyjny w sam raz do pokoju nastoletnich marzycieli. Spodobają się osobom o romantycznym usposobieniu. Naklejki dają swobodę podczas planowania dekoracji. Można je umieścić razem nad łóżkiem czy biurkiem lub osobno, po jednej na każdej ścianie. Wszystko zależy od wizji dekoratora – naklejki, szczególnie te z latającymi balonami, pozwalają stworzyć aranżację jak z marzeń.