-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Naklejki - Salon

Naklejka w kwiaty vintage

Naklejka w kwiaty vintage

Numer zdjęcia: #153589710
Materiał: Naklejka klasyczna
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
63,00 PLN
Zmień rozmiar

Pole bawełny nocą – artystyczna naklejka vintage jako nieoczywisty dodatek we wnętrzu

Naklejki na meble mogą spełniać wiele funkcji, spośród których najbardziej oczywistą jest upiększenie i odnowienie wysłużonego przedmiotu. Nie jest to jedyna funkcjonalność tego typu dekoracji. Może ona też harmonizować lub podbijać określoną stylizację np. ciemna naklejka w stylu vintage z bawełną zrównoważy minimalistyczne wnętrze, w którym dominuje biel. Jeśli lubisz eksperymenty, możesz przykleić tę ozdobę na ramie abstrakcyjnego jednobarwnego obrazu. Twoi goście docenią takie oryginalne rozwiązanie, które skłania do refleksji na temat tego, czy obramowanie może dopełniać dzieło sztuki i wpływać na jego odbiór. Kwiatowe naklejki ozdobne korespondują z wieloma stylami wystroju wnętrz np. z:

  • stylem romantycznym,
  • boho chic,
  • stylami skandynawskim i minimalistycznym,
  • niektórymi aranżacjami glamour,
  • stylami industrialnym i loftowym,
  • stylem klasycznym.

Kontrastowe zestawienia kolorystyczne (biel, beż oraz czerń, a także granat) i dominacja ciemnych barw sprawiają, że florystyczna naklejka z bawełną najlepiej pasuje do dużych wnętrz. W jasnych mniejszych pokojach może sprawdzić się również dobrze ze względu na to, że kwiatowy wzór jest stosunkowo drobny. W przestrzeniach jasnych i oświetlonych za pomocą różnych źródeł światła (lampy, żyrandol, oświetlenie punktowe) taka dekoracja równoważy przestrzeń. Może stanowić też wyrazisty kontrastowy element. Naklejki na meble sprawdzą się w wielu pomieszczeniach m.in. w: pokoju dziennym, sypialni, domowym gabinecie i biurze.

Paleta barw zastosowana przez grafika koresponduje z najmodniejszymi kolorami w tym sezonie, począwszy od Living Coral na butelkowej zieleni i odcieniach bordo skończywszy. Beżowy kojarzy się z drewnem, które jako materiał może dominować we wnętrzu ozdobionym taką dekoracją ścienną. Naklejki ozdobne z bawełną są uniwersalne m.in. dlatego, że barwy takie jak biel i beż występują bardzo często w pokojach dziennych. Ze względu na to florystyczną dekorację można łatwo połączyć z innymi elementami wystroju wnętrza.