-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Naklejki - Salon

Naklejka egzotyczne liście

Naklejka egzotyczne liście

Numer zdjęcia: #184186458
Materiał: Naklejka klasyczna
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
63,27 PLN
Zmień rozmiar

Egzotyka w wydaniu glamour

W świecie aranżacji wnętrz doskonale sprawdzają się niebanalne rozwiązania, ponieważ to one gwarantują nam stylizację, która nie będzie miała sobie równych. Znakomitym pomysłem jest łączenie odmiennych estetyk, dzięki czemu możemy w twórczy sposób wykorzystać dobrze nam znane motywy przedstawieniowe. Tropikalne, bujne liście z pewnością wielu z nas mogą się kojarzyć z beztroskim stylem boho lub wnętrzem w duchu urban jungle. Tymczasem my chcemy wprowadzić egzotyczne naklejki dekoracyjne do eleganckiego salonu. Dzięki temu wystrój glamour zyska niespodziewany akcent, który nie tylko odświeży pełną szyku przestrzeń, ale nada jej także modnego obecnie charakteru. Roślinne ornamenty to naprawdę gorący trend, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Co zyskamy decydując się na takie naklejki ozdobne? Nie tylko efektowny wystrój, który będzie cieszył nasze oczy każdego dnia, ale także czas. Co mamy na myśli? Metamorfoza wnętrza przy użyciu samoprzylepnej dekoracji to najszybszy sposób na to, by podarować sobie odświeżoną aranżację szybko i bez żadnego wysiłku. Jest to ozdoba dedykowana wszystkim, którzy swój grafik mają wypełniony domowymi i służbowymi obowiązkami, a wolny czas chcą poświęcić rodzinie i przyjaciołom. Taki akcent dekoracyjny wprowadzi do pomieszczenia namiastkę natury, dzięki czemu dotychczasowa aranżacja stanie się bardziej przytulna i miła dla oka – idealna do relaksu w gronie naszych najbliższych.

Od kilku już lat coraz większą popularność zyskują stylizacje eko. Naklejka z liściastym motywem wpisuje się w ten trend nie tylko ze względu na przedstawienie. Taka dekoracja pozwoli nam oczywiście cieszyć się wzorem zaczerpniętym ze świata przyrody, ale to nie wszystko. Samoprzylepna ozdoba pozwoli nam odświeżyć wygląd szafki, która w naszym mieszkaniu znajduje się od wielu lat. Nie musimy wyrzucać sprzętu, który wciąż doskonale spełnia swoją rolę, tylko dlatego, że przestał się modnie prezentować. Dzięki samoprzylepnej i łatwej w montażu naklejce sprawimy, że zwykła szafka dostanie drugie życie i stanie się idealnym zwieńczeniem naszej nowej, eleganckiej stylizacji.