-45%   PROMOCJA

Inspiracje - Naklejki - Salon

Naklejka białe piwonie

Naklejka białe piwonie

Numer zdjęcia: #292471715
Materiał: Naklejka klasyczna
Wymiary: 30 x 30 cm (szer. x wys.)
48,68 PLN
Zmień rozmiar

Kwiatowy wystrój na okrągło

Kwiatowa naklejka to propozycja o uniwersalnym i ponadczasowym charakterze. Pasuje do wielu pomieszczeń, zarówno do salonu, sypialni, jak i przedpokoju, a jej istotną zaletą jest to, że nadaje się i do nowoczesnej, i do tradycyjnej aranżacji.

Tym, co jest wyjątkowego w naszej propozycji, to to, że floralna naklejka jest okrągła. Nawiązuje tym samym do tonda, czyli popularnych w renesansie obrazów właśnie w kształcie koła. Dzięki temu, że kwiatowy motyw ma tę formę, wzór nie pokrywa całej powierzchni ściany, lecz staje się delikatnym akcentem. To sprawia, że dekorację można wykorzystać w nawet bardzo małym pomieszczeniu. Fioletowe piwonie w pastelowej tonacji urozmaicą wystrój, ale go nie przytłoczą, dlatego to świetne rozwiązanie do sypialni. W zależności od układu pokoju okrągła dekoracja ścienna może zagościć nad wezgłowiem łóżka, nad stolikiem nocnym lub nad toaletką. Ale to nie jedyna propozycja. Piwonie będą się pięknie prezentować w pokoju dziewczynki, w salonie nad kanapą, w jadalni nad stołem lub w przedpokoju nad komodą, gdzie naklejka ścienna stanie się piękną wizytówką mieszkania.

Warto wiedzieć, że kwiatowe motywy wpisane w koło można też wykorzystać do ozdobienia mebli – nie tylko ścian. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Wybierając dwa takie same wzory i umieszczając po jednym z nich na drzwiach szafy, uda się odświeżyć zwykły model. To samo dotyczy otwieranej szafki pod telewizor. Ale meble o otwieranych drzwiczkach można też ozdobić w ten sposób, że jedną okrągłą naklejkę przetnie się na pół i obie jej części umieści na środku, by każda z nich znalazła się na jednym skrzydle mebla. Bardzo efektownie będzie się także prezentować komoda z szufladami w sypialni, gdy jej front ozdobi okrągły wzór z fioletowymi piwoniami. W takiej sytuacji naklejkę należy pociąć na pasy o szerokości szuflad. Taka dekoracja będzie pasować jak ulał do romantycznej, nowoczesnej, skandynawskiej, a także urządzonej w stylu eko, boho i glamour aranżacji.