-50%   PROMOCJA

Inspiracje - Plakaty - Sypialnia

Minimalistyczny plakat lineart

Minimalistyczny plakat lineart

Numer zdjęcia: #243462467
Wymiary: 24 x 30 cm
Materiał: Plakat standard
20,30 PLN
Zmień rozmiar

Minimalizm z kobiecą duszą

Monochromatyczne, minimalistyczne wnętrza są obłędne! Panujący w nich ład, porządek sprawiają że doskonale prezentują się w nich odważne, ale również proste dodatki. To one sprawiają, że pomieszczenie zyskuje charakteru, przejmuje osobowość swojego właściciela! A co, jeśli jest nim silna, pewna siebie kobieta? Cóż, wtedy warto pomyśleć o plakacie, dzięki któremu kobiecość ta zostanie mocno zaakcentowana!

Białe ściany, białe meble, białe tekstylia – w takich pomieszczeniach można poczuć się niczym na szczycie chmurki! W sypialni, która utrzymana jest w takim monochromatycznym stylu ważną rolę odgrywają dodatki – to one będą w centrum uwagi i mogą zaburzyć ten spokój lub mocno zaakcentować całe wnętrze! Dobrym rozwiązaniem aranżacyjnym są plakaty – warto jednak pamiętać, że nie powinny być zbyt mocne, a delikatność i minimalizm jaki przedstawiają najlepiej gdyby intrygował i ukazywał charakter właściciela.

Taki jest też nowoczesny kubizm, który w swoich kształtach nawiązuje do Picassa, a jednocześnie dzięki oszczędności formy nie jest nachalny. Kobiecy portret namalowany jednym maźnięciem długopisu pokazuje jej siłę, piękno i pewność siebie! Dlatego też to doskonały plakat, który można powiesić nad łóżkiem. Tego typu plakaty doskonale też odnajdą się w minimalistycznych łazienkach. Warto także dołączyć do niego mężczyznę, dzięki czemu para może stworzyć wyjątkową i nowoczesną przestrzeń prywatną, a jednocześnie bardzo przytulną. Idealnie wpisują się w trend ciałopozytywności, bo same dodają pewności siebie, ukazują też piękno, jakie kryje się w ludzkich kształtach.

Prosta forma plakatów utrzymana w bieli i czerni pasuje także do pomieszczeń utrzymanych w stylu loftowym – z jednej strony nie zaburza klimatu, z drugiej jest bardzo intrygująca. Na chaotyczne i proste linie można patrzeć bez końca starając się odtworzyć płynne ruchy artysty. Minimalistyczne dekoracje ścienne są również eleganckim sposobem na wykończenie kobiecych salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Ich nowoczesność zachęca do zajrzenia do gabinetu, a jednocześnie podkreśla wrażliwość estetyczną właścicieli. Budują spójny obraz miejsca, podkreślając jednocześnie jego rolę w tworzeniu kultury – bo czyż miejsce, w którym dbamy o siebie, nie jest także miejscem, w którym sztuka i kultura powinny odgrywać ważną rolę?