-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Fototapety

Fototapeta wiosenne kwiaty

Fototapeta wiosenne kwiaty

Numer zdjęcia: #98427595
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
76,01 PLN
Zmień rozmiar

Tajemniczy ogród w Twojej kuchni

Oprócz tego, żeby kuchnia była praktyczna, warto zadbać o to, aby była wyjątkowo urokliwa – a taka jest wtedy, gdy czujemy się w niej niczym w bajce lub tajemniczym ogrodzie! Jak go wprowadzić do swojego domu, aby móc cieszyć się nim cały rok?

Wiosną z niecierpliwością czekamy na kwiaty, które nie tylko pokazują, że o to wraca życie, lecz przede wszystkim zachwycają nas swoimi aromatami, dokładnie tak, jak wyjątkowe peonie. Razem z różami uważane są za jedne z najpiękniejszych roślin nic zatem dziwnego, że tak często wybierane są jako bukiety ślubne – kojarzą się też z wyjątkowym tajemniczym ogrodem, który zaprasza nas w niezwykłą podróż po dziełach matki natury. Fototapeta ze wzorem wiosennych kwiatów może nam o tym pięknym dla przyrody czasie przypominać nie tylko w sypialni, lecz przede wszystkim w kuchni – nadając jej wyjątkowego, rustykalnego charakteru.

Fototapeta zamiast fartucha to doskonały sposób na szybkie, ale jednocześnie nietuzinkowe podejście do aranżacji. Wzór z wiosennymi kwiatami znakomicie współgra z naturalnym drzewem, a także szarościami i beżami szafek. Pomieszczenie w takim stylu wymaga odpowiednich dodatków – kuchni w starym stylu, drewnianych desek i łyżek, które nie muszą leżeć w szufladzie, a stanowić oprócz funkcji użytkowych, także rolę dekoracji. Może postawić je w urokliwym dzbanku lub kance na mleko? Zapach świeżo palonej kawy lub pieczonego chleba w takiej kuchni przywodzić będzie na myśl czas spędzony na wsi, dlatego też ten motyw kwiatowy warto także przenieść do jadalni. Drewniany stół, na którym stać będzie wazon z kwiatami nawet w mieście będzie nam przypominał o bliskości natury i pomagał budować wyjątkowe wspomnienia.

Tajemniczy ogród pełen wiosennych kwiatów to również sposób na aranżację przedpokoju czy sypialni – szczególnie jeśli bliska jest nam Matka Natura. Decydując się na tego typu wzór fototapety pamiętajmy, że nie lubi on być przytłoczony, dlatego najpiękniejsze kompozycje tworzy z jasnymi dodatkami. Złamana biel i beż są doskonałym tłem – takie też powinny być lniane zasłony, które dodatkowo nadadzą ciepła i świeżości wnętrzom. Aranżacja kwietna przypadnie do gustu nie tylko paniom – bo przecież panowie również kochają wiosnę!