Inspiracje - Fototapety - Przedpokój

Fototapeta vintage pasy koloru

Fototapeta vintage pasy koloru

Materiał: fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 50 cm (szer. x wys.)

Oswajamy skrajności, czyli fototapeta vintage w nowoczesnym wydaniu

Łączenie z pozoru niepasujących do siebie materiałów, wzorów czy kolorów, to doskonały sposób, aby stworzyć niepowtarzalne i zapierające dech w piersiach wnętrze. Od lat znani projektanci mody udowadniają, że zabawa i eksperymenty to doskonały sposób na ożywienie tradycyjnych stylizacji i dobrze znanych zestawień. Podobne trendy możemy zaobserwować wśród dekoratorów wnętrz. Łączenie klasycznych aranżacji z minimalistyczni dodatkami, czy wprowadzanie antycznych mebli do industrialnych wnętrz, to odważny i niezwykle oryginalny sposób na walkę z nudą.

Jeśli jesteś na etapie urządzania nowoczesnego wnętrza, to fototapeta vintage powinna się znaleźć na horyzoncie Twoich inspiracji. Zaprezentowana przez nas kolorowa fototapeta to znakomity sposób, aby ożywić monochromatyczną, stonowaną przestrzeń. Wprowadzenie rozmytych plam barwnych, które stopniowo przechodzą od jaśniejszych do ciemniejszych odcieni, będzie wyrazistą dominantą w salonie. Fototapeta retro w kolorowe pasy – żółte, pomarańczowe, różowe i fioletowe – będzie znakomitym tłem dla nowoczesnych mebli o chromowanych elementach, betonowych ścian i prostych, szklanych lamp. 

Kolorowa fototapeta to także ciekawa propozycja do przestronnego przedpokoju. Miejsce, o którym tak często zapominamy, jest świetną okazją do stworzenia wizytówki naszego mieszkania czy domu. Wyrazista fototapeta vintage będzie pierwszym elementem jaki rzuca się w oczy po wejściu do środka. Odpowiednio dobrana sprawi, że mieszkanie będzie nas zachwycać na nowo każdego dnia.  

Fototapeta retro w pastelowe pasy będzie także znakomitym rozwiązaniem do naszej łazienki. Pod barwnymi plamami kryje się bowiem ukryta historia. Jeśli wytężymy wzrok zauważymy, że  kolorowa fototapeta przedstawia mężczyznę w łódce łowiącego ryby na tle gęstego, liściastego lasu. Motyw rzeki lub jeziora będzie znakomicie korespondować ze stylową łazienką, gdzie w centralnym miejscu znajduje się elegancka wanną na giętych nóżkach.