-45%   PROMOCJA

Inspiracje - Fototapety - Salon

Fototapeta tajemnicza dżungla

Fototapeta tajemnicza dżungla

Numer zdjęcia: #154123228
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
76,01 PLN
Zmień rozmiar

Męski minimalizm w egzotycznym wydaniu

Męski salon nie musi być nudny i ponury – może za to być tajemniczy, a jednocześnie niezwykle elegancki, a to za sprawą wyjątkowych wzorów, które przeniosą właściciela i jego gości w podróż po amazońskiej dżungli! Odpowiednia fototapeta ma tu kluczowe znaczenie.

Surowe, szare i czarne – z tymi kolorami najczęściej kojarzą nam się męskie salony. I choć faktycznie panowie rzadko kiedy stawiają na szeroką paletę barw, wprowadzenie natury do wnętrz wcale nie musi wiązać się z dużą ilością dodatków. Dość ciekawym, odważnym, ale jednocześnie intrygującym kolorem jest tak zwana angielska zieleń. Pomimo dość ciemnego odcienia nawiązuje do natury – prawdziwej dżungli, która przyciąga żądnych przygód podróżników. Jak tą przygodę przenieść do swojego domu? Pomocna będzie fototapeta – egzotyczna dżungla może mieć w sobie aurę tajemniczości, która przyciągać będzie uwagę gości. Taki klimat to doskonały motyw aranżacyjny dla samotników, ale również i dla panów, którzy chcą zaintrygować swoje partnerki.

Na ścianie ozdobionej tego typu fototapetą doskonale prezentują się proste, minimalistyczne meble – zarówno te nowoczesne, jak w stylu vintage. Fotel lisek, lampa Edisona i stolik – czego więcej potrzeba, aby stworzyć nietuzinkowy klimat? Może trochę prawdziwych kwiatów, dzięki którym męska – i jednocześnie tajemnicza – dżungla stanie się bardziej dosłowna. Tajemnicza dżungla sprawdzi się także w sypialni, ale warto zadbać tu o dodatki, które nieco rozjaśnią przestrzeń. Ratanowy parawan, ale i oświetlenie w stylu boho nie tylko pobudzą zmysły, lecz przede wszystkim znakomicie oddadzą egzotyczny klimat amazońskiej dżungli.

W pomieszczeniach, w których główną rolę gra tego typu fototapeta, prawdziwe kwiaty odgrywają podwójną rolę: są pożytecznym dodatkiem oczyszczającym powietrze, ale również sprawiają, że pokój dosłownie zamienia się w dżunglę, w której górę biorą prawdziwe instynkty! Wypoczynek w takim miejscu będzie przywodził na myśl egzotyczne wakacje, do których będziemy chcieli wracać żądni coraz to nowszych przygód – a w dekoracji wnętrz przecież o to właśnie chodzi, abyśmy każdego dnia odkrywali nowe elementy, dzięki którym z przyjemnością będziemy spędzać czas w domu.