-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Fototapety - Sypialnia

Fototapeta mglisty las

Fototapeta mglisty las

Numer zdjęcia: #98816164
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
57,24 PLN
Zmień rozmiar

Mglisty las, czyli przepis na wyrazistą aranżację

Z pewnością wielu z nas marzy o tym, by idąc za znanym powiedzeniem, zostawić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Porzucić miejski zgiełk i pośpiech, zapomnieć o problemach i zawodowych troskach i wreszcie wypocząć na łonie natury. Weekend, a może tydzień? Z pewnością taki wyjazd uda nam się zrealizować. Ale gdybyśmy tak chcieli rozkoszować się sielską, leśną aurą 365 dni w roku? Wówczas warto rozważyć montaż odpowiedniej fototapety na ścianę. W ten sposób wprowadzimy malowniczy pejzaż pod nasz dach, sprawiając, że wystrój nabierze całkowicie innego charakteru. Stworzymy swoją własną oazę zieleni o bajkowym, nieco tajemniczym klimacie.

Spowity mgłami las to propozycja nie tylko dla miłośników natury. To także rozwiązanie dla wielbicieli modnych trendów, ponieważ takie fototapety ścienne cieszą się dużą popularnością i uznaniem w świecie aranżacji wnętrz. Ich zaletą jest nie tylko nastrojowy charakter, ale także uniwersalność. Taki krajobraz stanie się przepięknym zwieńczeniem sypialni urządzonej w stylu eko. Będzie doskonale korespondował z drewnianymi meblami w naturalnym kolorze, wełnianymi tkaninami i zielonymi roślinami ustawionymi na szafkach. To także sposób na złagodzenie rustykalnego wystroju, który cechuje się surowością i prostotą form.

Fototapety na ścianę z wizerunkiem mglistego lasu sprawdzą się także w nowoczesnych aranżacjach. Jakich? Ożywią z pewnością ascetyczny w wyrazie skandynawski salon, dzięki czemu pomieszczenie stanie się o wiele bardziej przytulne. Podobny efekt uzyskamy w przypadku minimalistycznego wystroju. Zachowując oszczędnie urządzoną przestrzeń, ale wprowadzając taki krajobraz, wyczarujemy sobie idealne miejsce do relaksu i wypoczynku. A co z tak modnym obecnie industrialnym stylem? Leśne inspiracje zestawione z surowo prezentującym się betonem i cegłą stworzą niezwykle ciekawy kontrast, dzięki czemu wnętrze nabierze charakteru i będzie się wyróżniać na tle innych stylizacji utrzymanych w tej estetyce.