-45%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  

Inspiracje - Fototapety - Salon

Fototapeta liście vintage

Fototapeta liście vintage

Numer zdjęcia: #148877231
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
86,57 PLN
Zmień rozmiar

Elegancja w stylu vintage

Choć starsze pokolenie z lekkim niesmakiem patrzy na design powojennej Polski, to trzeba przyznać, że w tym prostym stylu sporo jest klasy, elegancji, która nigdy nie wyjdzie z mody – podobnie jak z fototapetami, które podkreślają jej piękno, szczególnie w delikatnych kwiatowych wzorach, łączących w sobie pastelowe barwy z luksusowym złotem.

Vintage to klasyka lat 60, 70 i 80, która właśnie powraca! I to nie w byle jak, bo w przepięknych wzorach, które doskonale wpisują się w minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo eleganckie wnętrza. Wyjątkowe meble świetnie prezentują się na wzorzystych ścianach, dlatego warto zadbać o odpowiednią fototapetę. Pastelowe liście z nutką złota nadają pomieszczeniom prawdziwej klasy – znanej nie tylko z babcinych salonów, lecz przede wszystkim z hollywoodzkiego blichtru.

Wzornictwo powojennego świata to przede wszystkim proste formy mebli – pomimo braku rzeźbień i dodatków, zarówno stoły, ławy, kanapy czy fotele miały w sobie mnóstwo lekkości, która znakomicie prezentuje się na ścianach bogatych we wzory. Trzeba jednak pamiętać, że w stworzeniu wyjątkowego wnętrza znaczenie ma też umiar, dlatego wybierając dekoracje na ścianę warto postawić na sprawdzone i eleganckie motywy fototapety. Miejmy też z tyłu głowy, że vintage to historia – decydując się na ten motyw w aranżacji własnego domu starajmy się jak najwięcej pozyskać z rodzinnych piwnic i strychów, dzięki czemu jeszcze mocniej podkreślimy własną tożsamość.

Liście vintage to wybór dobry, a nawet idealny jeśli mowa o dekoracji ściennej. Pastelowy kolor wykończony delikatnym złotem sprawi, że zarówno komody, sekretarzyki, jak i ławy pokażą swoje prawdziwe piękno. To również doskonałe tło dla popularnych foteli typu Lisek, jak i bogatych biblioteczek i kwietników, które przywodzić będą na myśl wakacje u babci. Fototapeta vintage to również sposób na szybkie i eleganckie wykończenie pokoju gościnnego, jak i przedpokoju. Dzięki wyjątkowej kolorystyce pasują do niego meble ciemne, fornirowane, jak i odnowione w nowoczesnym stylu eklektycznym. Roślinny wzór doceniony zostanie przez każdego miłośnika nie tylko minionej epoki, ale również ceniącego sobie miejsca urządzone ze smakiem.