-55%   PROMOCJA  Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Fototapety - Sypialnia

Fototapeta liście palmy

Fototapeta liście palmy

Numer zdjęcia: #114543984
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
48,60 PLN
Zmień rozmiar

Tropikalny raj w domowym zaciszu

Palmy to bardzo zróżnicowana rodzina roślin, która liczy kilka tysięcy gatunków. Najbardziej znane są palmy kokosowe, olejowe oraz daktylowce. Liście palm są zazwyczaj dość spore. W zależności od gatunku przyjmują różne kształty – niekiedy wyglądają jak pióropusz, innym razem jak ludzka dłoń albo wachlarz. Ich pojedyncze listki mogą być podłużne lub okrągłe. Na tej fototapecie przedstawiono różne odmiany palmowych liści, dzięki czemu ozdoba jest tak oryginalna. Różnoraka kolorystyka, która obejmuje odcienie zieleni i kilka niebieskich tonów, pozwala łatwiej dobrać meble i dekoracje. Palmowe liście są duże, a ich kolory jasne – taka ozdoba doskonale pasuje do mniejszych wnętrz, które potrzebują optycznego powiększenia.

Fototapeta z palmami sprawdzi się w mieszkaniu tych, którzy lubią otaczać się zielenią. Jeśli rośliny w doniczkach nie wystarczają, warto dodać przestrzeni jeszcze więcej koloru. Po takie rozwiązanie sięgają zwłaszcza osoby przebywające w otoczeniu szarych bloków i wieżowców. Dzięki tej fototapecie można poczuć znaczną różnicę w otoczeniu, nawet jeśli żyje się w samym sercu miejskiej dżungli. Palmowe liście to dość wdzięczny, uniwersalny motyw, który pasuje jako ozdoba ściany w aranżacji w stylu retro lub minimalistycznym. Ten wyrazisty motyw umieszcza się tylko na jednej ścianie. Pozostałe można pomalować na dopasowany kolor taki jak biel czy pastelowa zieleń.

Ozdoba z motywem palmowych liści sprawdza się w pomieszczeniach o określonym przeznaczeniu. Kolor zielony odpręża, zatem fototapeta doskonale pasuje do sypialni, w której zapewnia kolorowe sny. Poleca się umieścić ją w domowym gabinecie czy biurze. Patrzenie na zieleń redukuje napięcie w oczach, a w umyśle pojawiają się przyjemne myśli. Fototapeta z palmami sprawi, że odpoczynek będzie bardziej efektywny. Warto sprawić taki prezent samemu sobie albo swoim pracownikom.