-55%   CYBER MONDAY   Jeszcze tylko:  
Ukryj
O nas
Zamówienia
Nasze materiały

Inspiracje - Fototapety - Salon

Fototapeta las we mgle

Fototapeta las we mgle

Numer zdjęcia: #101537848
Materiał: Fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 100 cm (szer. x wys.)
57,24 PLN
Zmień rozmiar

Salon na szczycie gór

Romantyczny weekend w domku na szczycie gór u wielu osób wywoła żywe zainteresowanie. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, bowiem bliski kontakt z naturą, połączony z wyjątkowymi widokami to coś więcej niż romantyzm – to budowanie najpiękniejszych wspomnień do których będziemy wracać do końca swojego życia! A może przenieść je także do swojego salonu? W sposób delikatny i nienachalny?

Widok porośniętych lasem szczytów gór jest naprawdę wyjątkowy. Wykorzystanie go w domu, w formie fototapety nie tylko będzie przywoływał cudowne wspomnienia, lecz przede wszystkim cudownie powiększy optycznie naszą przestrzeń. Warto użyć go na całej ścianie – dzięki temu odniesiemy wrażenie, że jest to dodatkowe, wielkie okno – a sam las i górskie szczyty będą na wyciągnięcie ręki!

Taki rodzaj fototapety najlepiej współgra ze stylem skandynawskim. Pasują do niego jasne i proste meble oraz dodatki – szczególnie białe, szare i beżowe. Znaczenie ma także faktura tekstyliów, które wykorzystamy do nadania wnętrzu indywidualnego charakteru. Len, bawełna w grubych splotach to, to co kocha natura – w tym także las w naszym domu! Aby las wyglądał naturalnie, istotne jest także oświetlenie. Nie powinno być nachalne, a jedynie delikatne – punktowe. Warto postawić tu na nierzucającą się zbytnio w oczy prostą lampkę, najlepiej drewnianą, dzięki której uzyskamy efekt delikatne słońca za dnia, nocą zaś – księżyca.

Wykorzystanie motywu lasu w aranżacji wnętrz jest bardzo efektowne – dzięki temu nie tylko delikatnie optycznie powiększymy przestrzeń i będziemy bliżej natury, ale również zyskamy przepiękną i otwartą kompozycję, która nada całemu wnętrzu wakacyjnego i romantycznego klimatu. Taki charakter potrzebny jest szczególnie w miastach, gdy wyjście na leśny spacer nie jest takie proste. Dzięki dekoracji ściennej wieczór w otoczeniu wielkich drzew możemy mieć na co dzień, a to sprzyja relaksowi i przede wszystkim pozytywnie wpływa na naszą psychikę. Zastosowanie fototapety jest banalnie proste, dlatego nie ma co się długo nad tym zastanawiać! Czas na metamorfozę dla ciała i dla ducha!