Inspiracje - Fototapety - Sypialnia

Fototapeta abstrakcyjne wzory

Fototapeta abstrakcyjne wzory

Materiał: fototapeta winylowa
Wymiary: 100 x 50 cm (szer. x wys.)

Abstrakcyjna fototapeta: oderwij się od rzeczywistości! 

Abstrakcja to jeden z ciekawszych kierunków w sztuce. Choć początkowo budziła wiele kontrowersji, zagościła na stałe w artystycznym świecie, a dzieła abstrakcjonistów osiągają dziś zawrotne ceny na aukcjach sztuki. Obrazy, których celem jest nie treść, lecz forma, wyrażają nastrój i osobowość artysty jedynie za pomocą kolorów i kształtów. Nawiązująca do nich fototapeta abstrakcyjna jest znakomitym sposobem na wyrazistą, pozbawioną odniesień do rzeczywistości, dekorację wnętrza. Jej podstawową zaletą jest ponadczasowość i uniwersalność. Fototapeta wzory jest zawsze na czasie i nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli zależy Ci na stworzeniu aranżacji, która będzie cieszyć Twoje oczy przez długie lata, to fototapeta abstrakcyjna  jest totalnym must have!

Fototapeta do sypialni z abstrakcyjnym wzorem sprawdzi się w minimalistycznie urządzonej przestrzeni. Pokój wyposażony tylko i wyłącznie w najpotrzebniejsze meble, pozbawiony bibelotów i obrazów na ścianach sprawi, że fototapeta we wzory będzie grała pierwsze skrzypce skupiając na sobie całą uwagę. Wyrazisty i dominujący wzór nie znosi bowiem żadnej konkurencji w postaci dodatkowych ozdób. Najlepiej prezentuje się, gdy wyeksponujemy go na piedestale niczym dzieło sztuki w galerii! Jeśli pragniesz więc, aby Twoja fototapeta do sypialni prezentowała się olśniewająco, uczyń z niej główną dominantę wnętrza. 

Fototapeta abstrakcyjna jest także znakomitym pomysłem na zagospodarowanie przestronnego przedpokoju. Oryginalny wzór umieszczony w przedsionku naszego domu czy mieszkania sprawi, że wnętrze, już od progu,  nabierze stylowego charakteru. Wyraziste kolory i kształty są świetnym sposobem na wypełnienie dużej, pustej ściany pozbawionej jakichkolwiek mebli czy drzwi. Nowoczesny charakter abstrakcyjnej tapety sprawia, że będzie się także doskonale prezentować w pokoju wymagającego nastolatka. Wyraziste zestawienie kolorystyczne oraz ostre, proste linie będą perfekcyjnie korespondować z nowoczesnymi meblami i elektronicznymi gadżetami.