Gwarancja jakości

Zaufaj naszemu doświadczeniu i najnowocześniejszym technologiom

Do produkcji naszych fototapet, obrazów, plakatów i naklejek wykorzystujemy najlepsze, atestowane materiały oraz innowacyjną, zaawansowaną technologię druku lateksowego, opracowaną przez Firmę HP.

Stosowane przez nas tusze nie tylko posiadają szeroką skalę kolorystyczną i pozwalają uzyskać efekt intensywnie nasyconych barw, ale również umożliwiają w pełni bezwonny, a zatem bezpieczny, wydruk, idealnie nadający się do wnętrz. Co więcej, nie musisz się martwić 
o to, że kolory szybko wyblakną lub ulegną zniszczeniu, ponieważ nasze tusze są odporne na działanie czynników, takich jak temperatura, wilgotność, promienie UV lub uszkodzenia mechaniczne.

Wydruki dostępne w myloview są oparte na naturalnych składnikach, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet w miejscach takich jak kuchnia, restauracja, przedszkole czy pokój dziecięcy. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie zanieczyszczają środowiska. Tusze lateksowe firmy HP posiadają certyfikaty poświadczające ich proekologiczne właściwości. Powstałe dzięki nim wydruki nie wymagają dodatkowej wentylacji, a w ich składzie nie ma niklu.

Dzięki najwyższej jakości (gwarantowanej przez system głowic termicznych) oraz możliwości drukowania w wysokiej rozdzielczości 
(1200 dpi) drukarki myloview są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.