Fototapety 3d cegła

Nasze trójwymiarowe fototapety mają jedno, za to całkiem ambitne zadanie: zastąpić we wnętrzach innego rodzaju materiały i tekstury tam, gdzie nie jest możliwe ich wykorzystanie. Fototapeta 3D cegła będzie świetnym zamiennikiem prawdziwej ceglanej ściany, jeżeli zdjęcie tynku jest niemożliwe (albo jest możliwe, ale nie kryje się pod nim żadna cegła…). Mamy nadzieję, że nasze fototapety 3D cegła pomogą Wam w stworzeniu wielu interesujących, stylowych i bardzo, bardzo modnych aranżacji – przeczytajcie poradnik, który dla Was przygotowaliśmy, a zobaczycie, jak to zrobić!

Fototapeta 3d biała cegła

Fototapeta 3d biała cegła

Aby uzyskać ciekawy efekt w klasycznie zaaranżowanym salonie, wybierzmy fototapetę z motywem 3d.
Fototapeta 3d ceglana ściana

Fototapeta 3d ceglana ściana

Pas fototapety umieszczony między szafami w kuchni, przyciąga uwagę i wprowadza do stylizacji dynamikę.
69 fototapet
Fototapeta 3d cegła dla dzieci

Fototapeta 3d cegła dla dzieci

Przestrzenny motyw na fototapecie w pokoju dziecięcym pobudza kreatywność, a przy okazji ciekawie ozdabia wnętrze.
Fototapeta 3d cegła i chmury

Fototapeta 3d cegła i chmury

Styl industrialny w sypialni: wykorzystując fototapetę z cegłami, stworzymy surową, ale bardzo interesującą aranżację.
Fototapeta 3d cegła w sypialni

Fototapeta 3d cegła w sypialni

Fototapeta do złudzenia przypominająca mur z czerwonych cegieł, będzie idealnym tłem dla surowej aranżacji sypialni.
Fototapeta 3d mur i zieleń

Fototapeta 3d mur i zieleń

Miłośnikom naturalnej estetyki polecamy graficzne fototapety z malowniczymi widokami. Niech taka tapeta znajdzie się na jednej ścianie w pomieszczeniu.
Fototapeta 3d stare mury

Fototapeta 3d stare mury

Fototapeta z takim motywem optycznie powiększa wnętrze. Niekonwencjonalny print sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu!
Fototapeta 3d tunel z cegieł

Fototapeta 3d tunel z cegieł

Kolejny przestrzenny motyw - ceglany tunel wprowadza do wnętrza aurę tajemniczości.
Fototapeta cegła efekt 3d

Fototapeta cegła efekt 3d

Imitacja muru na fototapecie to propozycja kierowana do miłośników stylu rustykalnego i industrialnego.
Fototapeta do sypialni cegła

Fototapeta do sypialni cegła

Fototapeta z cegłą kontrastuje z jasną paletą kolorów, zastosowaną w aranżacji sypialni.
Fototapeta przestrzenna cegła

Fototapeta przestrzenna cegła

Futurystyczny motyw ścienny sprawdzi się w roli dynamicznej dekoracji nowoczesnego salonu.
Fototapeta ściana efekt 3d

Fototapeta ściana efekt 3d

Postarzana ściana - taka graficzna fototapeta najlepiej prezentuje się w stylowych pubach i klubokawiarniach.

 

To tylko iluzja – ale za to jaka! Fototapety 3D cegła

Aranżacja wnętrz podlega regułom mody tak samo, jak każda inna dziedzina życia. Niektóre trendy zyskują oszałamiającą popularność na krótki czas, by wkrótce później przepaść na zawsze. Inne wyglądają równie dobrze przez całe dziesięciolecia, nigdy nie mając w sobie nic z tej trudnej do opisania, ale bardzo łatwej do wyczucia aury czegoś, co jest już passé.

Jednym z takich trendów jest, naszym zdaniem, ściana z gołej cegły. Obecna we wnętrzach już od dobrych kilkudziesięciu lat, stanowi element wielu najpopularniejszych stylów dekoracyjnych: równie dobrze wygląda tam, gdzie panuje surowy styl industrialny, jak i w pomieszczeniach, których wystrój zainspirowany został przez modny styl shabby chic, w przestrzeniach udekorowanych po skandynawsku… Można by długo wymieniać! Niestety, z „ceglanym” trendem jest jeden problem: nie każdy może zastosować go w swoim domu, bo nie wszystkie ściany faktycznie wykonane są z tych pięknych, prawdziwych, rudych cegieł! Czy to znaczy, że mieszkańcy bloków albo wielu nowych budynków mogą o „cegiełce” tylko pomarzyć? Nie, bo jest nasza fototapeta 3D cegła! Fototapety 3D z cegłami to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą sobie pozwolić na stworzenie prawdziwej ściany z odkrytą cegłą. Dlaczego? O tym możecie przeczytać dalej…

Fototapeta 3D cegła: czemu zawdzięcza swoje właściwości?

Pod wpływem hiperrealistycznej fototapety 3D cegła nawet najgładsza ściana będzie wyglądała jak ceglany mur. Jak nam się to udaje? Cóż, nasz sekret tkwi w technologii, którą wykorzystujemy! Wydrukowana lateksowo fototapeta 3D cegła może być zawieszona właściwie w dowolnym pomieszczeniu, a i tak przez długie lata będzie wyglądać rewelacyjnie, bez względu na panujące tam warunki. Co więcej, druk lateksowy sprawia, że fototapeta nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów albo toksycznych oparów, dzięki czemu można wykorzystać ją do udekorowania nawet pokoju dziecka albo mieszkania alergika. I to tym bardziej, że taka dekoracja jest w pełni zmywalna, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w nienagannej czystości!

Co zrobić, by fototapeta 3D cegła wyglądała jeszcze bardziej realistycznie?

Nasze fototapety 3D cegła stworzyliśmy z myślą o tym, by mogły zastąpić prawdziwe cegły tam, gdzie nie mogą one zostać dekoracyjnie wykorzystane. My zrobiliśmy, co w naszej mocy, aby fototapety do złudzenia przypominały różnego rodzaju cegły, ale reszta należy do Ciebie! Co możesz zrobić? Przede wszystkim nie wybieraj fototapety o lśniącym wykończeniu. Nie tylko dlatego, że prawdziwe cegły przecież nie lśnią, ale przede wszystkim ze względu na to, że odbijająca światło powierzchnia fototapety będzie podkreślała fakt, iż jest ona zupełnie płaska, a nie pobrużdżona i chropowata jak prawdziwy ceglany mur. Ważne jest także to, aby zamontować fototapetę w taki sposób, by nie było widać jej bocznych brzegów: prawdziwe cegły nie urywają się w połowie, prawda? Jeśli możesz zamaskować brzeg dekoracji meblami, załomem ściany albo w dowolny inny sposób – zrób to, a wzmocnisz iluzję!

W jakich wnętrzach fototapeta 3D cegła będzie wyglądać najlepiej?

Nie ma, dosłownie nie ma wnętrza, w którym fototapeta 3D cegła wyglądałaby źle. Gdybyśmy jednak mieli wybrać te, w których odnajdzie się najlepiej, wskazalibyśmy na salon, kuchnię i nowoczesne biuro. Dlaczego? Dlatego, że fototapeta w ceglany wzór jest na tyle neutralnym tłem, że nie będzie odciągać uwagi od innych elementów dekoracji, pozwalając na dużą swobodę w wybieraniu pozostałych elementów wnętrza (pamiętacie, co pisaliśmy o stylach, w których taka fototapeta będzie wyglądać dobrze? Są przecież bardzo różne i każdy ma zupełnie inny charakter!), jednocześnie stanowiąc bardzo stylową „bazę”, która nada ton całości. Warto zaznaczyć, że z ceglanym tłem dobrze komponować się będą chyba wszystkie możliwe kolory – pomyśl tylko, jak szerokie dekoracyjne możliwości to otwiera!