-50%   PROMOCJA

Fototapeta: Panoramic close-up texture of natural weave cloth in dark and

Fototapeta Panoramic close-up texture of natural weave cloth in dark and black color. Fabric texture of natural cotton or linen textile material. Black fabric wide background.
Fototapeta:
Panoramic close-up texture of natural weave cloth in dark and black color. fabric texture of natural cotton or linen textile material. black fabric wide background..
Autor: ©
Numer zdjęcia:
#188212489
Inne tematy:
transparent, szeroki, panoramiczne, tkana, gwintowane, tapeta, ściana, rocznik wina, tekstylny
Wizualizacja produktu
Podobne
Close up texture of natural weave cloth in dark blue or teal color. Fabric texture of natural cotton or linen textile material. Seamless background.
Close up texture of natural weave cloth in dark blue or teal color. Fabric texture of natural cotton or linen textile material. Seamless background.
Close-up texture of natural weave cloth in dark and black color. Fabric texture of natural cotton or linen textile material. Black fabric background.
Close-up texture of natural weave cloth in dark and black color. Fabric texture of natural cotton or linen textile material. Seamless background.
Materiały

Fototapeta winylowa

Fototapeta winylowa drukowana jest na trwałym podkładzie o gładkiej, matowej powierzchni. Kolory fototapety będą wyraziste przez wiele lat dzięki tuszom HP Latex.

 • ✓ Odporna na odkształcenia i rozciąganie
 • ✓ Przepuszcza parę wodną
 • ✓ Łatwy montaż
 • ✓ Ekologiczny tusz HP Latex

Maksymalna szerokość brytu: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy
Zastosowanie: gładkie, równe ściany
Sposób klejenia: Klej nakładamy wyłącznie na powierzchnię ściany i przykładamy kolejne bryty krawędź w krawędź, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia tapety, a także umożliwia delikatną korektę jej położenia
Sposób czyszczenia: sucha szmatka
Wykończenie: półmatowe


Fototapeta winylowa zmywalna

Fototapeta winylowa zmywalna drukowana jest na trwałym podkładzie o gładkiej, matowej powierzchni, a następnie pokryta laminatem, zabezpieczającym przed działaniem wilgoci i negatywnym wpływem innych czynników zewnętrznych (zadrapania, otarcia, nasłonecznienie). Nowoczesna technologia drukowania HP Latex pozwala zapewnia żywe kolory na długi czas.

 • ✓ Pokryta laminatem
 • ✓ Odporna na wilgoć, zadrapania, otarcia i wpływ słońca
 • ✓ Odporna na odkształcenia i rozciąganie
 • ✓ Przepuszcza parę wodną
 • ✓ Łatwy montaż
 • ✓ Ekologiczny tusz HP Latex

Maksymalna szerokość brytu: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość, wydruk będzie składał się z kilku równych arkuszy
Zastosowanie: gładkie, równe ściany. Pomieszczenia o dużej wilgotności (kuchnia, łazienka) oraz narażone na zadrapania (przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki)
Sposób klejenia: Klej nakładamy wyłącznie na powierzchnię ściany i przykładamy kolejne bryty krawędź w krawędź, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia tapety podczas prac remontowych, a także umożliwia delikatną korektę jej położenia
Sposób czyszczenia: mokra szmatka
Wykończenie: półmatowe


Fototapeta winylowa strukturalna

Fototapeta winylowa strukturalna drukowana jest na trwałym podkładzie o strukturze drobnego piasku. Takie wykończenie pozwala uzyskać spotęgowane wrażenie głębi wydruku. Technologia HP Latex pozwala zachować wyraziste kolory na wiele lat.

 • ✓ Struktura drobnego piasku
 • ✓ Odporna na odkształcenia i rozciąganie
 • ✓ Przepuszcza parę wodną
 • ✓ Łatwy montaż
 • ✓ Ekologiczny tusz HP Latex

Maksymalna szerokość brytu: 100 cm. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy
Zastosowanie: gładkie, równe ściany. Fototapeta sprawdzi się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w restauracjach, szkołach i biurach
Sposób klejenia: Klej nakładamy wyłącznie na powierzchnię ściany i przykładamy bryty krawędź w krawędź, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia tapety a także umożliwia delikatną korektę jej położenia
Sposób czyszczenia: sucha szmatka
Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku


Fototapeta winylowa strukturalna zmywalna

Fototapeta winylowa drukowana jest na trwałym podkładzie o strukturze drobnego piasku, która pozwala uzyskać spotęgowane wrażenie głębi wydruku. Technologia HP Latex pozwala zachować wyraziste kolory na wiele lat.

 • ✓ Pokryta laminatem
 • ✓ Struktura drobnego piasku
 • ✓ Odporna na wilgoć, zadrapania, otarcia i wpływ słońca
 • ✓ Odporna na odkształcenia i rozciąganie
 • ✓ Przepuszcza parę wodną
 • ✓ Łatwy montaż
 • ✓ Ekologiczny tusz HP Latex

Maksymalna szerokość brytu: 100 cm. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk składa się z kilku równych arkuszy
Zastosowanie: gładkie, równe ściany. Dekoracja pomieszczeń o dużej wilgotności (kuchnia, łazienka) oraz powierzchni narażonych na zadrapania (przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki)
Sposób klejenia: Klej nakładamy wyłącznie na powierzchnię ściany, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia tapety podczas prac remontowych, a także umożliwia delikatną korektę jej położenia
Sposób czyszczenia: wilgotną szmatką
Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku


Fototapeta samoprzylepna

Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu, znakomicie sprawdza się w różnych pomieszczeniach i na różnych powierzchniach. Fototapety samoprzylepne znakomicie sprawdzają się zarówno przyklejona na ścianie, jak i szafach, szybach, meblach i inne gładkich powierzchniach. Wyraźne, żywe kolory na długie lata zapewnia technologia HP Latex.

 • ✓ Bez dodatkowego kleju
 • ✓ Bardzo łatwy i szybki montaż
 • ✓ Odporna na odkształcenia i rozciąganie
 • ✓ Przepuszcza parę wodną
 • ✓ Ekologiczny tusz HP Latex

Maksymalna szerokość brytu: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy
Zastosowanie: gładkie powierzchnie, uniwersalne zastosowanie
Sposób klejenia: krawędź w krawędź
Sposób czyszczenia: wilgotna szmatka
Wykończenie: półmatowe


zobacz więcejschowaj
Zobacz również
Ogromny Niedźwiedź Brunatny Lub Grizzly Leży Na Betonowej Podłodze W Zoo W Słoneczny Dzień I Kawałek Chleba, Który Trzyma Się W Jego Łapy Z Długimi I Ostrymi Szponami.
Płonące Stare Sneakers Lub Buty Na Kamiennej Powierzchni Lub Kamienistej Plaży. Pojęcie przejścia młodzieży lub koniec kariery sportowej. Zakończenie podróży turystycznej lub wakacji. Zanieczyszczenie
Close-up Reflektorów I Przedniego Zderzaka Na Vintage I Klasyczny Amerykański Retro Samochodu. Fragment Zamknij się Szczegół Błyszczący Czerwony Klasyczny Samochód Z Naciskiem Na Reflektory I Kaptur.
Dwie dziewczyny chodzą po placu w ponurej deszczowej pogodzie pod jasnym parasolem kolorowe jak tęcza. Koncepcja optymizmu i miłości do życia, rozwiązywanie wszelkich problemów i trudności. Styl Insta
Strzał Tablet Z Dziurę Po Kuli Z Pęknięć I śladów Od Strzału Na Ekranie, Leżącego Lub Spadającego Na Kamienistej Lub Kamiennej Podłodze Lub Powierzchni. Uszkodzona powierzchnia szkła. Pojęcie podatnoś
Kolorowe I Jasne Pierogi Na Drewnianej Desce Z Sosem Pomidorowym I Kwaśnym, Cebulą, Mięsem Z Grilla Na Szaszłykach. Tradycyjna Kuchnia Azjatycka. Pojęcie Pięknej, Apetycznej I Zdrowej żywności.
Ciemny Brąz Lub Czerwony Stary ściana Z Cegieł, Panorama. Brickwork Tło Lub Tekstura. Skopiuj miejsce na tekst lub baner.
Close-up Dandelion (Taraxacum Officinale) Kwiat Na Ciemnozielonym Tle Trawy.
Szklanka soku jagodowego z kwiatem łąki na starym drewnianym stole na jasny słoneczny dzień lub o świcie. Sok żurawinowy, wiśniowy, malinowy lub winogronowy zimny zaparowany i pokryty kroplami szklank
Szklanka soku jagodowego z kwiatem łąki w pobliżu laptopa na drewnianym stole na jasny słoneczny dzień lub o świcie. Sok winogronowy lub wiśniowy zamglone i pokryte kroplami szkła. Koncepcja pracy biu
GO Board, tradycyjna chińska gra planszowa. Gra Trening mózgu, walka intelektualna. Tradycyjna gra Oriental Logic (GO). Stonowany.
Niekończąca się woda oceaniczna lub morska. Światło Niebieskie Tło Wody Morskiej Lub Tekstury. Fale Na Powierzchni Oceanu.
Aparat bezpieczeństwa CCTV i głośnik lub głośnik z jasnego nieba w tle. Bezpieczeństwo i ochrona porządku publicznego i pokoju.
Okrągłe plastry gorące ciasto lub ciasto z topionym serem na duży talerz porcja na wiklinowej powierzchni stołu. Imeretian (imeruli) Khachapuri - tradycyjne gruzińskie jedzenie.
Świeża kapuściana sałatka i dojrzali pomidory w pucharze na łozinowej powierzchni stół. Widok z góry. Łatwa i zdrowa żywność z ekologicznych warzyw bez szkodliwych substancji chemicznych i GMO.
Close-up Głowy Lwa Z Pierścieniem W Usta Kołatka Na Malowane Drewniane Czerwone Drzwi. Tradycyjna angielska kołatka mosiężna.
Młody Ogromny Szary Wilk Na Tle Jasnego Słońca I Drzew I Zielonych Liści Lub Trawy. Duży i niebezpieczny drapieżnik w dzikim zbliżeniu.
Tekstura Cięcia Starego Drewna Pokrytego Lakierem Meblowym. Unikalne gładkie lakierowane tło drewna z węzłami.
Ogromny Szary Wilk Wyłania Się Z Lasów W Polanę. Close-Up Niebezpiecznego Drapieżnego Wilka, Który Zwrócił Się W Gęsty Las.
Biały paw otwarty ogon zbliżenie. Peacock Albino. Czarno-białe tło.
Tekstura Cięcia Starego Drewna Pokrytego Lakierem Meblowym. Unikalne gładkie lakierowane tło drewna z węzłami.
Kolorowe owoce cukierki zbliżenie. Wesoły Mix Wielobarwne Cukierki. Koncepcja wakacje dla dzieci.
Jasny, Świąteczny I Kolorowy Tło Lub Tekstura Galaretowych Fasoli. Wesoły Mix Wielobarwne Cukierki. Koncepcja wakacje dla dzieci.
Cukierki galaretowe w formie serca. Czerwone, kolorowe i wielobarwne tło słodyczy. Kolorowe ozdoby cukiernicze. Wesoły Mix Wielobarwne Cukierki. Koncepcja wakacje dla dzieci.
Tło Lub Tekstura Czekolad Cukierki Owinięte W Złoto I Srebro Błyszczące Jasne Folii. Koncepcja zabawy wypełnione wakacje. Close-up I Stonowanych.
Czerwony Krwisty Grunge ściany tło. Tekstura Na Halloween Lub Strach I Horror.
Jasne Kolorowe Marmolady Posypane Ziarna Cukru. Świąteczne słodycze dla dzieci z bliska. Cukierki żelatynowe lub galaretki w tle.
Widok z góry.
Widok z góry.
Tło lub tekstura cukru kandyzowanego w formie jagód Różowy pastelowy kolor w drewnianej klatce piersiowej Widok z góry. Zbliżenie.
Uroczysty Kolorowe Tło Tradycyjnych Spirali I Kół Cukierków. Tekstura Słodka
Ręka trzyma szklaną butelkę wody pitnej i wylewanie wody do szkła na kamień na niewyraźne tło zielony Bokeh.
Kolorowe owoce cukierki zbliżenie. Wesoły Mix Wielobarwne Cukierki. Koncepcja wakacje dla dzieci.
Ręka trzyma szklaną butelkę wody pitnej i wylewanie wody do szkła na kamień na niewyraźne tło zielony Bokeh. Stonowany.
Różne Gummy Kolorowe Cukier Cukierki. Tło lub tekstura widok z góry galaretki słodycze.
Cebulkowe pierścienie zbliżenie na tle sos, przystawka do piwa. Koncepcja American Fast Food. Stonowany.
Kolorowe owoce cukierki zbliżenie. Wesoły Mix Wielobarwne Cukierki. Koncepcja wakacje dla dzieci.
Pienisty I Zimny ​​Lekki Piwo Z Cebulkowymi Pierścionkami Zbliżenie Na Sosie Tle, Zakąska. Koncepcja American Fast Food. Stonowany.
Czerwone i czarne z zielonymi, miękkimi, przezroczystymi cukierkami galaretowymi. Tło Jaskrawa Marmolada. Lukrecja o smaku słodyczy. Widok z góry.
Para LGBT z flagą tęczy i flagą Korei Południowej na ulicy miasta w Korei Południowej. Pojęcie równości, walki, odwagi i sprzeciwu wobec konserwatyzmu.
Widok z góry.
Widok z góry.
Jasnobrązowe drewno tekstury lub tła starych paneli. Zamknij Się Z ściany Z Drewnianych Desek.
Obóz i namioty, w których światło nocy lub latarka świeci w nocy. Dwa świecące w ciemności namioty na kamienistej plaży. Koncepcja rekreacji rekreacyjnej podróży.
Muszki I Rosy Krople Na Powierzchni Turystyczny Zielony Namiot. Tło Dużo Małych Czarnych Much. Zbliżenie i widok z góry.
Żółte galaretki w kształcie bananów w sklepie ze słodyczami. Kolorowe Cukierki Tło Lub Tekstura.
Społeczność LGBT z dumą trzyma flagę tęczy, aby wspierać równość i różnorodność. Koncepcja wspierania społeczności LGBT w Korei Południowej, Walka o równość mniejszości seksualnych, Hug.
Gra planszowa Mahjong leżąca na ciemnozielonym stole. Koncepcja gry azjatyckiej lub chińskiej, aktywności rekreacyjnej, rekreacji i tradycyjnych gier.
Firma ludzi grających w Mahjonga na zielonym stole. Ręce Z Płytkami Do Gry W Chińskiej Grze. Koncepcja gier azjatyckich, rekreacyjnych i tradycyjnych, wspólny wypoczynek intelektualny.
Koncepcja rekreacji rekreacyjnej podróży.
Gabinet wojskowej broni strzeleckiej i amunicji w broni. Broń Rosyjskiej Policji. Pistolety kalibru 9 mm z 1960 roku, pistolet systemowy Makarowa. Koncepcja ochrony ludności cywilnej przed przestępczo
Starzejąca się Lekka Drewniana tło tekstura Z Pilled lub pęknięć Białą farbą. Zamyka w górę Starej Drewnianej tekstury. Białe lub szare drewno.
Zamazany Duży Smakowity Amerykański Hamburger I Frytki Grule Na Białym Stole. Szybkie I Niezdrowe Jedzenie, Problem Zdrowego Odżywiania Koncepcji.
Szkło zimnej i czystej wody na tle rzeki i trawy.
Kolorowe I Jasne Kluski Mięsne Na Drewnianej Desce Służącej Z Sosem Jak Ketchup I Kwaśna śmietana. Tradycyjna Kuchnia Azjatycka. Pojęcie Pięknej, Apetycznej I Zdrowej żywności.
Close-up Kwiaty Egzotycznych Roślin (Berry Lakonos Lub Phytolacca Acinosa). Długie wyprostowane kwiatostany, Phytolaccaceae jest tropikalny. Dojrzałe Jagody Kieszonkowe. Phytolacca Americana.
Pienisty I Zimny ​​Lekki Piwo Z Cebulkowymi Pierścionkami Zbliżenie Na Sosie Tle, Zakąska. Koncepcja American Fast Food. Stonowany.
Trzy duże czerwone lub różowe pomidory z plamami i krople wody na szarym płaskim kamieniu przed przezroczystą i czystą górską rzekę. Pojęcie właściwego i zdrowego żywienia organicznego.
Galaretki Słodycze W Formie Serca. Czerwone, różowe, kolorowe cukierki w starej drewnianej skrzyni lub pudełku. Koncepcja wakacje - Walentynki, miłość i romantyczne uczucia.
Szklanka soku jagodowego na starym drewnianym stole na tle ogrodu na jasny słoneczny dzień lub o świcie. Sok żurawinowy, wiśniowy, malinowy lub winogronowy zimny zaparowany i pokryty kroplami szklanki
Szkło kryształowo czystej wody mineralnej na starym drewnianym stole na tle przyrody lub lasu. Pojęcie zdrowej diety lub problem zanieczyszczenia środowiska.
Tło Lub Tekstura Kolorowi Mini Marshmallows. Zamknij widok kolorowych cukierków Hued Miniaturowy zielony, różowy, żółty, niebieski i pomarańczowy. Wesoła mieszanka wielobarwnych słodyczy. Koncepcja wa
Czysta Woda W Jasnym Szkle Na Tle Górskiej Rzeki. Słoneczny Dzień Lub Wczesny Poranek. Koncepcja zdrowej żywności i przyjazne dla środowiska naturalnego i krystalicznie czystej wody mineralnej.
Beautiful Light Pink (Catherine Woodbury lub Hemerocallis Fulva) Daylily Blooming In Garden. Close-up Kwiat Na Ciemnozielonej Trawy Tle.
Zamknięte stalowe bramki wejściowe lub wyjściowe z odmową dostępu, czerwony znak. Bariera Bezpieczeństwa. Nowoczesna architektura przy automatycznej bramie. Checkpoint Metro lub dworzec kolejowy.
Metalowy szary kubek z bliska wrzącą wodą na tle kamieni rzecznych, widok z góry. Wrząca woda w kampanii.
Stare I Wyblakły Niebieskie Światło Teksturowane Puste Ściany. Otynkowana powierzchnia budynku z bieleniem lub stiukiem. Brudna Powierzchnia Budynku Z Rozbita Tekstura. Fragment Fasady Budynku
Ładny imbir lub czerwony kot zbliżenie. Słodkie zwierzę lub bezpańskie zwierzę na ulicy.
Jasnoniebieska kłódka na kratkę Old Vintage czarne wzorzyste kute, szczelnie-do góry. Stonowanych Pojęcie wiecznej miłości, lojalności.
Trzy duże czerwone lub różowe pomidory z plamami i kroplami wody na szarym płaskim kamieniu na przezroczystej i czystej górskiej rzece. Pojęcie prawidłowego i zdrowego odżywiania organicznego.
Czerwona Krowa Leży Na Trawie Na Tle Rzek I Zielonych Krzewów.
Zastosowanie oznakowania drogowego dla pieszych za pomocą jasnych żółtych i białych farb. Przejście dla pieszych po drodze. Roboty drogowe.
Czarne Kostki Lub Bloki Z Kolorowymi Jasnymi Literami Na Białym Tle. Słowo Z Kolorowych Kostek Lub Kości - Styl. Styl koncepcyjny.
Czarne Kostki Lub Bloki Z Kolorowymi Jasnymi Literami Na Białym Tle. Słowo z kolorowych kostek lub kości - moda. Moda koncepcyjna.
Grunge zardzewiały metal tekstury, rdzy i utlenione tło metalowe. Old Metal Rust Surface, Dirty Metal Plate.
Stos lub piramida z płaskich kamieni żwirowych na riverside na tle wody i zielonej trawie. Pojęcie Zen I Medytacja.
Imbir lub czerwony kot ziewa zbliżenie. Słodkie zwierzę lub bezpańskie zwierzę na ulicy.
Zielone Glony I Trawa Pod Czystą Wodą Rzeki. Naturalna Zielona Tekstura Lub Tło.
Zastosowanie oznakowania drogowego dla pieszych za pomocą jasnych żółtych i białych farb. Przejście dla pieszych po drodze. Roboty drogowe.
Kamień Cegła Płytki ścienne Tekstury Tła W Jasnym Beżowym Kremowym Kolorze. Imitacja Szorstkiego Starożytnego Kamienia.
zobacz więcejschowaj
Ten przycisk umożliwia obrócenie wybranego kadru, tak by szerokość została zamieniona z wysokością.