7 plakatów motywacyjnych, które sprawdzą się w Twoim biurze

Ludzie dzielą się na dwie kategorie – tych, którzy kochają swoją pracę i tych, którzy… spokojnie mogliby się bez niej obejść. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, większość z nas musi pracować. Na to, aby rzucić wszystko i wyjechać na Karaiby mogą sobie pozwolić tylko szczęściarze, którzy wygrali milion na loterii. A w pracy bywa różnie. Są dni, kiedy najlepsze nawet zajęcie na świecie staje się nieznośne, a najprostszy obowiązek staje się przeszkodą nie do przeskoczenia. Co w takiej sytuacji może nam pomóc? Kilka głębokich wdechów, medytacja czy myśl o zbliżającym się weekendzie i zasłużonym odpoczynku? To też, ale natychmiastowy efekt przyniesie nam plakat motywacyjny zawieszony na ścianie w biurze. Odpowiednio dobrany napis czy cytat zadziała jak magiczna mantra zasłyszana wprost od tybetańskiego mnicha!

Plakat motywacyjny do biura

Plakat motywacyjny do biura – myloview.pl

Praktyczny plakat z napisem

Motywacyjny plakat z napisem to jedna z najbardziej praktycznych dekoracji wnętrza. Łączy w sobie zarówno stronę wizualną, jak i praktyczną, tworząc spektakularny efekt. Intrygujące motto w formie drukowanej lub odręcznej czcionki, o współczesnym lub starodawnym charakterze, w  minimalistycznym lub ozdobnym stylu, w mgnieniu oka przemieni służbowe biuro w świątynię spokoju i sukcesu. Odpowiednio dobrany  plakat motywacyjny sprawi, że wyrzucisz ze swojego słownika takie wyrazy jak „niemożliwy”, „nieosiągalny” czy „zbyt trudny”.

Wśród szerokiej gamy przedstawień znajdziesz wprost nieskoczenie wiele inspirujących cytatów. Aby jednak spełniły swoją rolę warto poszukać takiego wzoru, który będzie odpowiadał Twoim estetycznym oczekiwaniom. Dużą popularnością cieszą się napisy w formie czarnych drukowanych liter na białym tle. Decydując się na taki plakat z literami masz pewność, że nie przeoczysz motywacyjnego napisu, gdy będziesz go najbardziej potrzebować. Delikatniejsze są postery z niezwykle ozdobnym, odręcznym pismem, które niejednokrotnie przypomina ozdobny ornament – zwłaszcza, gdy jest w złotym lub srebrnym kolorze w stylu glamour. Trzecią możliwością jest plakat z napisem umieszczonym na tle malowniczego widoku. Zestawienie cytatu z korespondującym pejzażem tworzy doskonałą kompozycję.

Typograficzny plakat motywacyjny

Typograficzny plakat motywacyjny – myloview.pl

Ale przecież motywacyjne plakaty to nie tylko strona wizualna, ale przede wszystkim tekst, który sprawia, że od razu nabieramy ochoty do pracy i siły, aby stawić czoła nowym wyzwaniom. Jakie więc propozycje warto rozważyć, szukając najlepszego rozwiązania do naszego biura? Jaki plakat z literami w formie chwytliwego cytatu będzie najlepszy?

Impossible in nothing, czyli najlepsze motywacyjne plakaty

Warto pamiętać, że wszystko zaczyna się w naszej głowie – nasze podejście do świata i obowiązków oraz to, jak postrzegamy rzeczywistość. Wystarczy odrobina pozytywnego myślenia, aby diametralnie odmienić swoje codzienne życie. Niech plakat motywacyjny w Twoim biurze będzie pierwszym krokiem w tym kierunku. Poniżej zebraliśmy 7 najciekawszych i najbardziej kreatywnych napisów, które sprawią, że każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego!

  1. It doesn’t get easier, you just get stronger!
  2. Every accomplishment starts with the decision to try
  3. The best way to get something done is to begin
  4. Don’t wait for the perfect moment – take the moment and make it perfect
  5. Today is your day
  6. Success is on the other side of your comfort zone
  7. A person who never made a mistake, never tried anything new

Plakat z literami w formie motywującego cytatu to znakomity sposób na szybką i spektakularną metamorfozę biura. Jeśli jednak idąc za ciosem chciałbyś coś jeszcze odmienić w swoim wnętrzu, w którym spędzasz osiem godzin dziennie, to więcej ciekawych inspiracji znajdziesz pod tym adresem.

Plakat motywacyjny do domowego biura

Plakat motywacyjny do domowego biura – myloview.pl

Plakat motywacyjny w Twoim domowym biurze

Współcześnie coraz więcej osób pracuje zdalnie, dzięki czemu nie musi codziennie dojeżdżać do pracy marnując cenny czas. Służbowe biura zamieniło się więc w pokój lub gabinet w naszym domowym zaciszu. I choć plusów takiego rozwiązania jest multum, czasami o wiele trudniej nam się skupić, bo rozprasza nas wiele drobnych spraw. W takiej sytuacji typograficzny plakat motywacyjny zawieszony tuż nad biurkiem będzie znakomitym rozwiązaniem. Postaw na krótki, zwięzły napis, który przyciągnie Twoją uwagę przypominając Ci, że jesteś tu i teraz, a przed Tobą pilne obowiązki. A jeśli wiesz, że podczas pracy często chodzisz do kuchni, aby zrobić sobie kawę i coś do jedzenia, odrywając się tym samym do pracy, to plakat motywacyjny zawieszony w kuchennej aranżacji może być również dobrym pomysłem.

Autor: A. Broda

Adriana Bednarczyk
Adriana Bednarczyk
Entuzjastka sztuki nowoczesnej i popkultury. Uzależniona od muzyki rockowej, piłki nożnej i kina skandynawskiego. Kolekcjonerka roślin doniczkowych.
Brak komentarzy
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

+48 796 888 777
(pon. - pt. 10:00 - 17:00)
Zapisz się na newsletter
i odbierz kod rabatowy 5%