365 dni na wymianę i zwrot

Jeśli po otrzymaniu przesyłki dojdziesz do wniosku, że chciałbyś zrezygnować z zamówionego towaru, dajemy Ci możliwość zwrotu produktu w ciągu 365 dni od daty zakupu. Dokonując zwrotu należy spełnić następujące warunki:

1. Zwracany przez Ciebie produkt nie może nosić śladów użytkowania. Prześlij go do nas w oryginalnym opakowaniu i pamiętaj, aby do przesyłki dołączyć wszystkie elementy, które znajdowały się w zestawie. W przypadku stwierdzenia braku któregokolwiek elementu, prawo do zwrotu nie zostanie uznane.

2. Odsyłając towar upewnij się, że produkt jest odpowiednio zabezpieczony – sugerujemy, aby został zapakowany w sztywny karton. Za uszkodzenia spowodowane niewłaściwym zabezpieczeniem przesyłki odpowiada Klient.

3. W przesyłce powinien się znaleźć oryginał lub kopia dowodu sprzedaży (paragon, faktura).

4. W przypadku zwrotu towaru koszty przesyłki ponosi Klient.

5. Po spełnieniu wszystkich wyżej opisanych warunków, w ciągu 10 dni roboczych od przyjęcia przez z nas przesyłki zwrotnej, otrzymasz zwrot pieniędzy na podany przez Ciebie rachunek bankowy.

6. Uwaga: nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem!

7. Prawo zwrotu nie zostanie uznane, jeśli produkt zamówiony przez Klienta został wykonany z dostarczonego przez niego zdjęcia lub parametry towaru zostały dostosowane do wytycznych ściśle określonych przez Klienta.

8. Prawo do zwrotu przysługuje wyłącznie osobom fizycznym.