Fototapeta - naklejki na ścianę, obrazy na płótnie
< powrót do listy

Naklejka Ronda, hiszpania. panoramiczny widok starego miasta ronda. hiszpania

Ronda, hiszpania. panoramiczny widok starego miasta ronda. hiszpania - naklejka
Naklejka
inny format drukowania
Podaj rozmiarjak mierzyć
szerokość
cm (max 607)
wysokość
cm (max 405)

 Wybierz materiał
Naklejka klasyczna
Ten rodzaj naklejki wydobędzie potencjał wszelkich powierzchni gładkich - mebli, drzwi, urządzeń gospodarstwa domowego, laptopów, jak również szyb. Drukujemy ją na folii samoprzylepnej PCV. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, ponieważ można ją delikatnie przemywać.
Naklejka witrażowa
Wydrukowana na folii przeźroczystej naklejka witrażowa pomoże Ci uzyskać zaskakujący efekt barwionego szkła, dlatego doskonale sprawdzi się jako ozdoba okien, przeszklonych drzwi (wejściowych i wewnętrznych) oraz szklanych części mebli (szaf, kredensów, stołów), jak również elementów wykonanych z pleksi. Świetnie sprawdzi się także jako dekoracja ścian o gładkiej powierzchni. Naklejka nie posiada tła. Aby utrzymać ją w czystości, możesz ją delikatnie przemywać.
Naklejka na szkło
Jeżeli planujesz zmienić wygląd jakiejkolwiek szklanej powierzchni (przeszklonej ławy, drzwi, szafy, paneli kuchennych między górnymi i dolnymi szafkami itp.), ciekawym rozwiązaniem jest naklejka na szkło, która pozwala wykleić daną powierzchnię od wewnątrz. Efekt, jaki uzyskuje się przy pomocy tej naklejki, przypomina grafikę na szkle. W tym przypadku klejem pokryta jest zadrukowana strona.
Naklejka magnes
Naklejka magnes różni się od naklejki klasycznej tym, że - jak sama nazwa wskazuje - wykonana jest na podłożu magnesowym. To sprawia, że można ją dowolnie montować i demontować. Warto ją zastosować do ozdabiania różnych metalowych powierzchni - nie wymaga użycia kleju. Genialnie sprawdzi się w roli dekoracji sprzętów AGD. 

Dodatki
efekt

odbicie

 
Laminowanie
Laminowanie jest formą uszlachetniania wydruku poprzez zastosowanie specjalnej warstwy ochronnej, która zabezpiecza materiał przed działaniem niepożądanych czynników mechanicznych lub chemicznych.
Zapytaj o produkt
Naklejka Ronda, hiszpania. panoramiczny widok starego miasta ronda. hiszpania.
Produkt nie będzie posiadał znaku wodnego.
Autor: © Subbotina Anna; Numer zdjęcia: #5399172349
Kraj pochodzenia: Ukraina
zaokrąglić, Rzymianin, iberyjski, ciekawość, wąwóz, brukowiec, hiszpański, wieś, turnia.
Naklejki, które również mogą Ci się spodobać Zobacz inne prace od Subbotina Anna
Copyright © 2014 myloview
PLENRUDEFRUSESCZBRPT